Новини,  НОВИНИ КНУБА

Оприлюднено рейтинг найкращих ВНЗ України “Ukrainian National H-index Ranking 2023”

Наприкінці року традиційно оголошує підсумки Ukrainian National H-index Ranking – незалежний некомерційний міжнародний рейтинг, який спрямований на оцінку наукової  продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій в різних країнах на основі консолідованого показника індексу Гірша.

Рейтинг враховує сумарний показник індексу Гірша наукових установ України з урахуванням відомостей наукометричних баз даних та платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar. Над реалізацією рейтингу працює група вчених з США, Великої Британії, України, Нідерландів, Туреччини. Укладання рейтингових списків спрямоване на національний вимір науки, оскільки оцінює показники дослідницьких організацій всередині країни. Під час складання цьогорічного рейтингу врахували тенденції розвитку вищої освіти, які докорінно змінила війна та епідемія коронавірусу. Оцінювали діяльність українських університетів у 2023 році на основі використання  6 міжнародних та  4 національних показників, зокрема таких, як:

• академічна діяльність;
  • науково-видавнича та міжнародна діяльність;
  • оцінка науково-дослідницьких досягнень через порівняння сайтів університетів;
  • цитованість наукових праць учених у наукових виданнях;
  • якість представлення та популярність закладу в інтернет-просторі;
  • досягнення в розрізі Цілей сталого розвитку ООН.

У щорічному  рейтингу серед 441 наукової установи України КНУБА посідає 96 місце, піднявшись за рік на 3 сходинки вгору. По національному індексу Гірша  ми маємо 31 місце, по Scopus – 31, по Web of Science – 20, Google Scholar – 83 місце.

В  академічному рейтингу українських університетів “ТОП-200 Україна 2023” Київський національний університет будівництва і архітектури на 39 місці серед двохсот ВНЗ країни.

Вітаємо КНУБА! І сподіваємося, що в майбутніх рейтингах ми піднімемося вище.

Інформаційний центр