![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/j_olymp_all-1140x641.jpg)
ОЛІМПІАДА З ТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ РІДИНИ ТА ГАЗУ
26 Грудня, 2023
9-10 грудня 2023 р.
На кафедрі водопостачання та водовідведення було проведено олімпіаду з дисципліни “ТЕХНІЧНА МЕХАНІКА РІДИНИ І ГАЗУ” серед студентів 2-го курсу групи ТБКВМ-22-1, ТБКВМ-22-2 та 1-го курсу ТБКВМ-23с на Будівельно-технологічному факультеті.
Олімпіаду проведено в режимі он-лайн. У відкритому доступі на навчальному сайті було завантажено 7 задач. З прикладами задач можна ознайомитись за посиланням – http://www.k123.com.ua/j_Job_Olympic.html. На вирішення задач відведено дві доби (субота та неділя) 9 та 10 грудня.
Всі студенти 2-го курсу – групи ТБКВМ-22-1, ТБКВМ-22-2 та 1-го курсу ТБКВМ-23с – отримали запрошення прийняти участь у розв’язанні задач олімпіади.
В розв’язанні задач прийняло участь п’ять студентів із загальної кількості 59 студентів у трьох групах. Для оцінки результату вирішення задачі було враховано рейтинг кожної задачі, який визначався автоматично на основі співвідношення кількості рішень даної задачі до загальної кількості учасників. У такий спосіб було введено правило для онлайн олімпіади, яке робило невигідним ділитись з друзями своїм рішенням.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jphoto_1_4_semigrand_v1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jphoto_2_4_kabanchukb_v1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jphoto_3_4_selinaa_v1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jphoto_4_4_shvecovae_v1.jpg)
Семігран Дмитро Юрійович
1 місце
Кабанчук Богдан Олександрович
2 місце
Селіна Анастасія Олександрівна
3 місце
Швецова Євгенія Миколаївна
3 місце
Призові місця зайняли студенти: Семігран Дмитро Юрійович – 1 місце, Кабанчук Богдан Олександрович – 2 місце, Селіна Анастасія Олександрівна та Швецова Євгенія Миколаївна набрали однакові бали й поділили 3 місце.
Голова оргкомітету доц. Копаниця Ю.Д.
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_1-1-500x380.jpg)
СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ В ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
12 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/prem2023-3-500x380.png)
Конкурс на здобуття Премії Верховної Ради України
26 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1_gotel_ukrayina-500x380.jpg)