Новини,  НОВИНИ КНУБА

Новини приймальної комісії

Сьогодні, 8 серпня, у Київському національному університеті будівництва і архітектури закінчилась процедура виконання вимог до зарахування на бюджет для вступу на ОС «Бакалавр» на основі ПЗСО (школа) та НРК5 (молодший спеціаліст).

Приймальна комісія у складі професійних співробітників з різних  підрозділів університету забезпечила комфортні умови для вступників та їхніх батьків.

За кількістю вступників, які виконали вимоги до зарахування, лідирують в нашому університеті такі спеціальності (станом на 08.08.2024р.):

• 192 «Будівництво та цивільна інженерія» – 450 вступника
  • 191 «Архітектура та містобудування» –  157 вступників

У 2024 році рекомендації до зарахування на бюджет в КНУБА отримали 764 вступники, які виконали вимоги до зарахування повністю.

Вступники, які перебувають в різних життєвих обставинах, мали можливість пройти всю процедуру вступу повністю дистанційно.

Рекомендації на контракт будуть надані в особистому кабінеті вступника з 9 серпня.

Нагадуємо! Вступники на контрактну форму навчання повинні виконати вимоги до зарахування, детальніше за посиланням: https://vstup.knuba.edu.ua/ukr/?page_id=11549

Вітаємо всіх вступників КНУБА!

Відповідальний секретар

приймальної комісії