![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-e18324e3f57e717210722c9a11062af3-V-1140x760.jpg)
Новорічні дива для малюків
27 грудня в рамках благодійної акції «Подаруй дитині радість» до Дня Святого Миколая та Новорічних свят студенти факультету автоматизації і інформаційних технологій Київського національного університету будівництва і архітектури відвідали дитяче відділення Національного інституту раку. Привітали маленьких пацієнтів зі святами та передали діткам закладу подарунки з вітальними листівками від Ректора Петра Кулікова з Новим Роком та Різдвом Христовим, дитячі іграшки, солодощі, дитячу літературу та розвиваючі ігри.
Хочеться висловити подяку студентам, викладачам факультету автоматизації і інформаційних технологій за організацію та можливість проводити акції, дарувати діткам, які наразі хворіють, надію та віру в дива. Особлива подяка – Благодійній організації «Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям «Краб», заснованій батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку, а саме – Лавренюк Ларисі Миколаївні.
Хай сьогодні й кожен наступний день спільними нашими зусиллями змінює дитячий світ на краще та дарує надію і віру в життя! Вітаємо всіх із прийдешніми святами, здоров’я, добробуту, сімейного затишку Вам і Вашим рідним!
Оксана Бєлозьорова
Завідуюча відділу
з організації виховної роботи
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-7400c529f58fd02c0c44fb1292cecbe0-V-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125534_541-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125534_827-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125534_885-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125837_567-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-8b449d35d0082aaeb2140cd58893fcd8-V-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-9577f08bd8423db1ccaba219c922fbfd-V-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/ректор-75x75.png)
Привітання ректора з Новим роком!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221228_125906_863-3-75x75.jpg)
Даруємо свято дітям
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-16_17-08-29-3-500x380.jpg)
Василь Симоненко – совість і символ українського шістдесятництва
17 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Лодзь_1-500x380.jpg)
І СЯЄ СВІТЛО У ТЕМРЯВІ…
7 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/rezultaty_sajt-1-500x380.png)