Новини 2018 року

Наразі у м. Рівне відбувається Міжнародна науково-практична конференція «Архітектура, наука і освіта в Україні і світі: досвід і перспективи розвитку», в якій активно беруть участь викладачі та студенти кафедри.

З пленарною доповіддю на урочистому відкритті конференції виступив завідувач кафедри – доктор архітектури Тімохін Віктор Олександрович.

Декан архітектурного факультету Кащенко Олександр Володимирович привітав Рівненську архітектурну школу з 50-тиріччям та подарував ректору Національного університету водного господарства та природокористування книгу доцента кафедри ДАС – кандидата архітектури Щурової Вікторії Анатоліївни.

В рамках конфереції також відбувається XVIII Всеукраїнський Огляд-конкурс дипломних проектів архітектурних і художніх спеціальностей закладів вищої освіти України, на якому кафедрою представлено чотири бакалаврські проекти та чотири магістерські роботи. Незабаром дізнаємось результати конкурсу, а поки бажаємо учасникам перемоги!

З 20 до 22 травня відбувся захист магістерських робіт студентів кафедри ДАС.

Кафедра щиро вітає студентів з успішним захистом магістерських робіт та бажає професійних успіхів!

16 травня 2019 року в спецалізованій вченій раді Д 26.056.02 відбувся піблічний захист кандидатської дисертації Гарбар Марини Володимирівни «Архітектурно-планувальна організація споруд для велосипедів у містах», за спеціальністю 18.00.02 – Архітектура будівель та споруд.

Кафедра щиро вітає Марину Володимирівну та бажає подальших наукових досягнень!

 

Кафедра щиро вітає студенток груп ДАС-65 та ДАС-66 Демченко Валерію, Шевченко Анну, Гарбар Катерину та Марченко Юлію з успішним захистом магістерських робіт у Люблінському технічному університеті.

Можливість пройти навчання за певною кількістю кредитів та отримати подвійний диплом магістра архітектури надається в межах програми Еразмус+ «Навчальна мобільність». Наразі, студентки готуються до другого захисту магістерської роботи, що відбудеться у КНУБА.

6 лютого відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У складі журі від архітектурного факультету був завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища, професор Тімохін Віктор Олександрович.

У конкурсі брали участь вихованці викладачів кафедри дизайну архітектурного середовища, які працювали науковими керівниками дослідницької роботи слухачів МАН від Київського територіального відділення малої академії наук України (Київська мала академія наук).

1. Красножон Анастасія Вікторівна – учениця 9 класу гімназії «Академія» Святошинського району міста Києва, слухач МАН виконала роботу на тему: «Мобільне житло в зонах стихійних лих».
Науковий керівник: Рябець Юлія Степанівна, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва і архітектури.

2. Стецюк Олександра Олександрівна – учениця 9 класу гімназії «Академія» Святошинського району міста Києва, слухач МАН виконала роботу на тему: «Особливості ландшафтної реконструкції заповідних територій».
Науковий керівник: Щурова Вікторія Анатоліївна, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва і архітектури.

Слід зазначити необхідність і своєчасність проведення таких конкурсів, де підіймаються важливі питання сучасного розвитку архітектурного середовища, а учасники конкурсу мають можливість вислухати поради експертів і врахувати їх у подальших дослідженнях.

У 2018 році кафедра дизайну архітектурного середовища успішно прийняла участь у міжнародних огляд-конкурсах дипломних проектів у м. Полтава.

6 жовтня 2018 р. в НАОМА відбувся щорічний студентський конкурс імені Олександра Плеханова, заснований в межах програми «КОД» (Культура, Освіта, Духовність) президентом компанії «CARSHE» О. Карповим, в честь пам’яті загиблого героя Майдану і Небесної сотні, студента архітектурного факультету КНУБА. Перший конкурс ім. О. Плеханова відбувся у жовтні 2014 р. і був присвячений подіям революції гідності на майданах і вулицях центральної частини Києва. Тема “Концептуальний проект реновації Львівської площі в м. Києві” цьогорічного конкурсу послідовно продовжує пошук вдосконалення та покращення архітектурно-містобудівного середовища Києва. У змаганні взяли участь 10 творчих команд з КНУБА та НАОМА. Серед студентів кафедри ДАС участь у конкурсі прийняли: Мядзель Ліза, Борсук Юля, Візновіч Алла, Подлєсна Анастасія, Щука Аліна, Марченко Аліна, Михайлова Юлія. Дякуємо за активну творчу позицію!

21 травня в холі архітектурного факультету КНУБА відбувся фінал конкурсу дитячого малюнку «Чарівний світ» організованого Національною дитячою спеціалізованою лікарнею «ОХМАТДИТ» разом з архітектурним факультетом і кафедрою дизайну архітектурного середовища КНУБА. В конкурсі прийняло участь 57 дітей віком від 5 до 13 років, які намалювали понад 90 робіт. Кожний учасник конкурсу отримав “Диплом за участь у конкурсі”, автори десяти найкращих робіт  “Диплом за кращу роботу” і цінний подарунок. Для обрання найкращих робіт і вітання учасників і переможців конкурсу приїхали лікарі з «ОХМАТДИТ». Визначитися членам журі з десяткою робіт-переможців було справді важко. Адже, кожен конкурсний малюнок, то був дійсно свій окремий, прекрасний, чарівний світ. Більшість з малюнків (і не лише малюнки-переможці) прикрасять стіни нового корпусу лікарні «ОХМАТДИТ». Дякуємо всім діткам за участь!

Переможці конкурсу:
1. Дацик Настя, Ясла-садок “Лісова пісня”, м. Ірпінь
2. Архипська Ганна
3. Левицька Варвара
4. Максименко Михайло
5. Король Тимофій
6. Лєсна Аліна (викладач Третяк А. О.), КДШМ №1
7. Палієва Софія (викладач Третяк А. О.), КДШМ №1
8. Батюта Єлизавета, Спеціальна школа-інтернат №18 для дітей з порушенням слуху
9. Товстоніжко Романа (викладач Яцковська І.В.), Школа мистецтв ім. Леонтовича
10. Булах Лев, Спеціальна школа-інтернат №18 для дітей з порушенням слуху

Translate »