Нові сучасні можливості для проходження магістерської практики
КНУБА активно співпрацює із роботодавцями забезпечуючи нові сучасні можливості для отримання знань та умінь студентам. Керівництво університету активно допомагає у налагодженні ділових взаємозв’язків між освітянським середовищем та роботодавцями. Завдячуючи проректору із навчально-методичної роботи Андрію Шпакову кафедра управління проєктами була залучена до упровадження у навчальний процес інтерактивного курсу «Створення та розвиток IT-продуктів» (https://youtu.be/w7fWXfrrY4c). Курс є симулятором віртуального стажування в IT-компанії з реальними кейсами, експертами-практиками та можливістю створити власний IT-продукт. Над розробкою курсу працювали IT-компанія Genesis (https://www.gen.tech/), громадська організація «Освітня фундація продуктового IT» та студія EdEra спільно із Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти і науки України. Під час розробки курсу, розробники працювали із експертами, які мають значний досвід у галузі. Серед лекторів онлайн-стажування: Віцепрем’єр-міністр України, Міністр цифрової трансформації України — Михайло Федоров, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції — Валерія Іонан, співзасновник Monobank — Дмитро Дубілет, Client Partner Apps & Ventures, CEE у Meta — Станіслав Біров, COO Genesis — Артем Копанєв, CEO Suitsme (Genesis) — Галина Єфремова та інші фахівці із провідних продуктових IT-компаній, як-от Genesis і Meta.
Запровадженню курсу у навчальний процес передував процес навчання викладачів, до якого були залучені викладачі кафедри управління проєктами д.т.н., проф. Олена Веренич та к.т.н., доц. Євгенія Бойко. Навчання було обов’язковою умовою щодо отримання прав на запровадження курсу у навчальний процес. Викладачі отримали сертифікацію для викладання курсу. Навчання відбувалось в онлайн-форматі разом із 179 викладачами із 68 університетів з усієї України.
Зазначений курс упроваджений у навчальний процес кафедри управління проєктами в рамках освітньо-професійних програм за спеціальностями 073 «Менеджмент. Управління проектами» та 122 «Комп’ютерні науки. Управління проектами» як можливість пройти магістерську практику дистанційно. Це стало особливо актуальним у теперішній складний час.
Навчаючись на курсі студенти мають можливість зануритись в практичні заняття, лекції, microlearning-блоки, бізнес-симуляції, попрацювати над реальними кейсами від IT-компаній. Крім того, найкращі студенти мають можливість отримати менторську підтримку від провідних фахівців продуктового IT.
Менторська підтримка — можливість особисто поспілкуватися з експертами ІТ-компанії Genesis про розвиток власного продукту та карʼєрний чи особистісний розвиток.
7 жовтня студенти, які обрали можливість долучитись до практики в рамках курсу, презентували свої атестаційні роботи. Більш детально із розробками студентів можна ознайомитись на фейсбук сторінці кафедри управління проєктами (https://www.facebook.com/profile.php?id=100060452332054).
Олена Веренич,
Д.т.н., проф. кафедри управління проєктами
#КНУБА #КафедраУправлінняПроєктами #ІТПродукт #ProjectManagementDepartment #KNUCA #ITProduct #Genesis #OnlineCourse #ITProductCreation