
Неформальну освіту для ветеранів запроваджує КНУБА спільно з представниками місцевої влади в областях
Програму дистанційного навчання для ветеранів у межах неформальної освіти впроваджуватиме команда Інституту реінтеграції, реабілітації та професійного розвитку ветеранів «Архітектура стійкості» КНУБА у співпраці з органами місцевої влади на місцях. Таких домовленостей досягнуто між учасниками міжнародної конференції «Людський капітал у воєнний час: виклики та рішення», що відбулась у КНУБА наприкінці березня. Про це повідомив за підсумками заходу керівник Інституту ветеранів Артем ГОНЧАРЕНКО.
Йдеться, зокрема про поширення освітньо-наукових матеріалів щодо технологій захисту навколишнього середовища, урбаністику, а також публічне управління та адміністрування.
Для ветеранів це дасть можливість отримати нові знання та навички, необхідні для успішної адаптації до цивільного життя, професійного розвитку та активної участі у відбудові країни.
Конференція «Людський капітал у воєнний час: виклики та рішення» стала ключовим майданчиком для обговорення питань реінтеграції ветеранів, їхнього працевлаштування після служби, соціального захисту та розвитку ветеранських просторів. У результаті були напрацьовані рекомендації для місцевих громад, бізнесу та уряду щодо інтеграції ветеранів у мирне життя.
Понад 200 громад та експертів, у тому числі представників влади різного рівня, бізнесу та громадських організацій, узяли участь у заході. Учасники ділилися успішними кейсами підтримки ветеранів у громадах, розглядали механізми співпраці між державою, бізнесом і місцевою владою. Темою виступу Артема ГОНЧАРЕНКА, директора Інституту ветеранів «Архітектура стійкості» КНУБА, стали особливості відновлення фізичного здоров’я ветеранів для подальшої трудової діяльності.
Окрім експертних виступів та панельних дискусій у межах дводенної роботи конференції відбулась низка корисних майстер-класів та практичних воркшопів: антистресові практики, перша психологічна допомога, створення інклюзивного середовища на підприємстві та подолання наслідків травматичних подій.
Ключовий висновок заходу: ефективність впровадження ветеранської політики на рівні держави та громад буде важливим чинником відновлення України та її майбутнього, бо ветерани і ветеранки – це потужний людський капітал.
Нагадаємо, конференцію організували Асоціація міст України, компанія «Промислова безпека» та Інститут реінтеграції, реабілітації та професійного розвитку ветеранів «Архітектура стійкості» КНУБА. Організатори наголосили, що такий захід стане щорічною платформою для обговорення та впровадження найкращих рішень у цій сфері.






Вам також може сподобатись

21-23 вересня 2023 рокуспівробітники кафедри прийняли участь у ХV Міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми екології та енергозбереження»
25 Вересня, 2023
Київський національний університет будівництва і архітектури запрошує студентів, викладачів, науковців на вебінар
20 Квітня, 2024