Новини,  НОВИНИ КНУБА

Науковці КНУБА – учасники тренінгу у Варшавській політехніці в межах проєкту The Bidge

Вдосконалені методики викладання BIM-технологій (інформаційного моделювання будівель) магістрам спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» опанували науковці Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) під час тренінгу у Варшавській політехніці, що відбувся у рамках проєкту The Bidge «Подолання розриву між університетом і промисловістю: інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі»­.

Це ще один крок КНУБА для підвищення якості освітніх послуг та забезпечення високої кваліфікації магістрантів завдяки формуванню навичок застосування новітніх BIM-технологій, які є важливими для сучасного будівельного ринку. Розвиток міжнародного співробітництва та обмін досвідом між університетами в цьому процесі надзвичайно важливі.

Тренінг у Варшавській політехніці поєднав лекції і практичні заняття в використанням сучасного програмного забезпечення у сфері будівельних інформаційних технологій. Під час них кожен учасник тренінгу виконує практичні завдання з проєктування будівель різного призначення та їх архітектурно- конструкторських елементів. Окремий цикл занять присвячено процесному BIM-менеджменту. Також учасники тренінгу прослухали лекції «Основи програмного забезпечення ВІМ 4D» та «ВІМ 4D візуалізація конструкції».

КНУБА на тренінгу у Варшаві представили декан факультету інженерних систем та екології Олександр ПРИЙМАК, завідувач кафедри геотехніки будівельного факультету Віктор НОСЕНКО, доцент кафедри міського будівництва факультету урбаністики та просторового планування Олексій ПРИЙМАЧЕНКО, професор кафедри управління проєктами факультету автоматизації і інформаційних технологій Наталія БУШУЄВА та доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі архітектурного факультету Олексій ЛЕВЧЕНКО.

Також у межах цього заходу відбулась зустріч делегації КНУБА із деканом факультету цивільної інженерії Варшавської політехніки професором Анджеєм ГОРБАЧЕМ і заступником декана з наукових досліджень, професором Артуром ЗБІЦЯКОМ. Було встановлено сталі науково-освітні контакти на основі взаємовигідного партнерства та розроблено план подальшої співпраці.

Для довідки

Київський національний університет будівництва і архітектури – беніфіціар проєкту «Подолання розриву між університетом і промисловістю: інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі». Термін його реалізації – з 1 листопада 2023 року – по 31 жовтня 2026 року.

Мета проєкту – створення нових магістерських програм із застосуванням BIM-технологій в архітектурі, інженерії та будівництві в українських університетах, що спрямоване на просування передового досвіду ЄС із розробки та впровадження освітніх методологій та конкретних знань і практичних навичок, пов’язаних з енергоефективністю та стійкістю життєвого циклу будівель та міського середовища, що спираються на вимоги, встановлені Порядком денним ООН на період до 2030 року, з особливим наголосом на цілі сталого розвитку 7, 10, 11, а також пріоритети «Зеленого курсу» ЄС та економіку, яка працює для людей.

Translate »