НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Форма

ЗВІТ

про виконання наукової роботи кафедри

АРХІТЕКТУРНИХ КОНСТРУКЦІЙ
за 2022 рік

  1. Узагальнена інформація щодо наукової та науково-технічної діяльності підрозділу

         Наукова діяльність по кафедрі архітектурних конструкцій за звітній період проводилась відповідно до плану, затвердженого кафедрою та переданого до ректорату з урахуванням сучасних вимог воєнного часу.

На кафедрі працює 7 докторів техн. наук, 14  кандидатів наук, а також 6  аспірантів та здобувачів. Серед них: 6 професорів, 14  доцентів, 3 старших викладача, 7 асистентів.

Наукова діяльність викладацького складу кафедри проводилась в руслі підготовки докторський та кандидатських дисертацій, а також наукових розробок стосовно напрямку і змісту дисциплін за профілем кафедри і у навчальному процесі. Всі викладачі з науковим ступенем задіяні в науковій роботі.

Результати виконання з наукових  досліджень були подані в публікаціях та виступах на конференціях (більш ніж  51 публікацій та друкованих робіт).

 Загалом наукова робота на кафедрі   велася у наступних напрямах:

а) енергозбереження в будівництві та архітектурі; надання консультацій проектним організаціям з підвищення енергетичної ефективності та звукоізоляції будівель;

б) аналіз технічного стану конструкцій будівель в процесі тривалої експлуатації з урахуванням впливу різних факторів;

в) підготовка підручників та навчальних посібників;

г) проведення досліджень за  тематикою  дисертаційних робіт в порядку підготовки наукових кадрів через аспірантуру та докторантуру;

д) підготовка науково-практичних конференцій, виставок; виконання організаційної роботи через УАПГ по підготовці, проведенню та виданню праць на щорічних міжнародних науково-практичних конференцій.

е) розробка державних стандартів України з енергозбереження .

За звітній період велика увага була приділена впровадженню розробок пов’язаних з енергозбереженням в будівництві, а саме професори Сергейчук О.В., Плоский В.О., Мартинов В.Л.

Ведеться робота з розповсюдження накопленого досвіду з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель. Київський національний університет будівництва і архітектури разом з Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» науково-освітній центр проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА та кафедра архітектурних конструкцій  (Tran–to–NZEB The Building Knowledge Hubs) розробила та проводить  тренінгові курси за напрямком підготовки:

 «Енергоаудит. Обстеження інженерних систем будівлі».

«Енергоаудит. Проведення аудиту енергетичної ефективності будівель»

«Інженер-проектувальник будинків з близьким до нульового енергоспоживанням».

«Спеціаліст зі встановлення вікон»

Науково-освітній центр проектування та дослідження будівель

з близьким до нульового енергоспоживанням

Київського національного університету будівництва і архітектури

(БНЕС Центр КНУБА або NZEB Hub)

Науково-освітній центр проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням Київського національного університету будівництва і архітектури (БНЕС Центр КНУБА або NZEB Hub) є спеціальним науковим структурним підрозділом Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), створеним в межах Проекту «Підготовка спеціалістів зі зведення будівель з близьким до нульового енергоспоживанням: Інформаційні інженерно-будівельні центри знань» (англійською: «Train-to-NZEB: Building Knowledge Hubs»), який започатковано в рамках Восьмої рамочної програми Європейського Союзу з розвитку наукових досліджень та технологій (РП8): «Горизонт 2020» Виконавчим агентством для підприємств (організацій) малого і середнього розміру, уповноваженим Європейською Комісією, й здійснюється в Україні Всеукраїнською благодійною організацією    «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) у співробітництві з КНУБА.

Співробітниками центу є провідні науковці університету, доктори та кандидати наук, фахівці які поєднують професійну проектну, наукову та освітню діяльність. Вони є членами робочих груп та комітетів при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіоні), які беруть участь у вдосконаленні існуючих та розробці нових будівельних норм і стандартів в рамках розвитку вітчизняної системи технічного регулювання.

Окрім активної участі у міжнародних проектах, провідні фахівці центру також залучені до підготовки та атестації фахівців із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем будівель в рамках програми співпраці з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності). Так станом на 2022 рік в центрі атестовано 18 груп фахівців, тобто понад 230 осіб.

Центром підписано меморандуми про взаєморозуміння, угоди про співпрацю та здійснення партнерської діяльності майже із 30-ма провідними міжнародними й вітчизняними компаніями-виробниками та проектно-будівельними компаніями у сфері інноваційного та енергоефективного будівництва. На базі центру розпочато проведення перших в Україні акредитованих курсів по підготовці та сертифікації проектувальників пасивних будинків з залученням німецьких фахівців.

Підготовка наукових кадрів.

Одним із важливих задач центру є сприяння підготовці кандидатів та докторів наук за тематикою енерго-ресурсозбереження в будівництві та архітектурі  за спеціальностями Прикладна геометрія та інженерна графіка, Технічна естетика у відповідних спеціалізованих радах.

Так на базі Центру проводилися наукові такі дослідження, в рамках дисертаційних вишукувань: 

  • Лещенко В. П. ОПТИМІЗАЦІЙНІ РОЗРАХУНКОВО-КОНСТРУКТИВНІ ГЕОМЕТРИЧНІ МОДЕЛІ БАГАТОПУСТОТНИХ СТІНОВИХ БЛОКІВ (Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент СКОЧКО Володимир Ігорович)
  • Якусевич С.Г. ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ КОНСТРУКЦІЙ СИСТЕМ ФАСАДНОГО УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ (Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент СКОЧКО Володимир Ігорович)
  • Скочко В.І. МЕТОДИ ІНТЕРПРЕТАЦІЙНОГО ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ СІТЧАСТИХ СТРУКТУР ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ (Науковий консультант проф. Плоский В.О.)

За ініціативою Київської міської державної адміністрації (й зокрема мера м. Києва, Кличка В.В.) з метою інтенсифікації залучення студентів і молодих науковців КНУБА до виконання реальних проектних робіт з архітектурного проектування будівель та споруд, а також з метою пошуку нових ідей та розвитку концепцій для наукових досліджень й впровадження інновацій в галузі будівництва і архітектури у столиці, на базі NZEB Hub створено «Молодіжний центр інноваційних технологій в архітектурі та будівництві», до складу якого входить «Інноваційне проектно-конструкторське бюро». 

Відтак з початку створення Бюро було реалізовано різноманітні проекти за напрямками:

В рамках благоустрою та розвитку інфраструктури КНУБА (на громадських засадах):

  1. Розробка дизайн-проекту та здійснення авторського нагляду при капітальному ремонті аудиторії 503 КНУБА.
  2. Виготовлення дизайн та робочого проекту для благоустрою коридору Головного корпусу КНУБА.
  3. Розробка проекту із ректонструкції їдальні Мрія в дослідний центр (обміри, проект (ПП)).
  4. Виготовлення дизайн і робочого проекту для кафедри Економічної теорії КНУБА.
  5. Розробка дизайну ділової документації та елементів навігації в середовищі для підрозділів університету.
  6. Розробка ландшафтного проекту із благоустрою та озеленення території університету.
  7. Розробка дизайн-проектів чоловічого та жіночого санвузлів архітектурного корпусу КНУБА
  8. Проектування Музею будівельної техніки КНУБА (на місті будівельного двору) 
  9. Проектування благоустрою та озеленення внутрішнього двору КНУБА.
  10. Розробка проектних рішень фасадів Котельні і ТП КНУБА.
  11. Підготовка проекту (ПП) з Архітектурних рішень по Термомодернізації об’ємних рішень будівлі КНУБА.

В рамках виконання благодійних громадських проектів:

  1. Підготовка документів на проведення зустрічей з представниками Єврокомісії з приводу термомодернізації учбових корпусів КНУБА.
  2. Розробка концепції забудови Труханового острова (для Громадської організації Труханівска СІЧ).
  3. Виготовлення проекту накриття для Співочого поля.
  4. Виконано проекту реконструкцій ліцею КПІ з розробкою презентаційних матеріалів.
  5. Розробка дизайн проекту та презентації для муніципальної лікарні Соломянсткого району м.Києва.
  6. Розробка презентації варіантів реконструкції дитячих садків м. Бориспіль та варіантів термомодернізації муніципальних споруд – 2022(Доручення ректорату КНУБА).
  7. Участь у оформленні рисунків та схем для проекту ДБН (Маломобільні групи населення) – 2019, на зверенння Мінрегіонбуду.
  8. Розробка інтер’єрів приміщень їдалень шкіл Соломянського району – (Доручення ректорату КНУБА).
  9. Проектування стадії (П) Центру реабілітації учасників АТО (Доручення ректорату КНУБА).
  10. Розробка проекту стадії (ПП) для Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України з урахуванням енергоефективних технологій – розпочато у 2022 році.

В рамках співпраці з профільними відомствами та міністрствами:

  1. Підготовка документів на проведення зустрічей з представниками Єврокомісії з приводу термомодернізації учбових корпусів КНУБА.
  2. Робота в якості радників голів профільних департаментів Мінгеріонбуду.

  1. Участь у круглих столах з питань технічного регулювання у будівельній галузі при Мінрегіонбуді.
  2. Робота у складі експертної комісії з питань енергоефективності при Мінрегіонбуді.
  3. Участь у робочих візитах та нарадах щодо здійснення науково-технічого супроводу в аеропорту Борисполь.
  4. Участь у підготовці документації для участі в тендері з проектування велосипедних доріжок в Подільському районі.
  5. Здійснення співпраці з КМДА .
  6. Підготовка документів на проведення зустрічей з представниками Єврокомісії з приводу термомодернізації учбових корпусів КНУБА.
  7. Участь у здійсненні науково-технічного супроводу в аеропорту “Бориспіль” пітготовка документів.

10.Участь в роботі авторського колективу методички “Основи проектування та реконструкції енергоефективних будівель закладів загальної середньої освіти з поліпшеними” Методичні рекомендації екологічними характеристиками – Володимир Скочко, к.т.н., доцент Олексій Ященко, к.арх., доцент, Олександр Погосов, к.т.н., Сергій Кожедуб, к.т.н., Євген Кулінко, Андрій Посікера. Проект «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

11.Виконання обов’язків редактора посібника “Рекомендації щодо вимог з енергоефективності для закупівлі продукції державними органами. Критерії для енергоефективних закупівель”Під загальною редакцією д.т.н., проф. Сергійчука О.В. Підготовлено в рамках проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

12.Залучення до реалізації проєкту гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (ООН) «Підвищення ефективності процесу гуманітарної протимінної діяльності, включаючи допомогу жертвам мін у Східній Україні через розвиток національного потенціалу» («Increasing the efficiency of the humanitarian support for victims of civilians for particularly sensitive categories and demining process in East Ukraine through the implementation of national Capacity Building») наступних співробітників кафедри:  

Плоского Віталія Олексійовича – д.т.н., проф., завідувача кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, наукового керівника БНЕС Центру КНУБА, голову атестаційної комісії для проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем КНУБА;

2) Скочка Володимира Ігоровича – д.т.н., доц., доцента кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, директора БНЕС Центру КНУБА, заступника голови атестаційної комісії для проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем КНУБА;

3) Кожедуба Сергія Анатолійовича – к.т.н., доцента кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, керівника НДЛ Енергоцентр-КНУБА, секретаря атестаційної комісії для проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем КНУБА;

4) Мартинова Вячеслава Леонідовича – д.т.н., проф., професора кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, заступника керівника відділу науково-технічних досліджень та чисельного й комп’ютерного моделювання БНЕС Центру КНУБА;

5) Гегер Анну Дмитрівну – к.т.н., доцента кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, керівника відділу підготовки й перепідготовки кадрів та навчальної роботи БНЕС Центру КНУБА;

6) Андропову Ольгу Володимирівну – к.т.н., доцента кафедри архітектурних конструкцій КНУБА;

7) Посікеру Андрія Вікторовича – лаборанта кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, студента групи ПЦБ-55 БТ будівельного факультету КНУБА, яка навчається за освітньою програмою – «Промислове та цивільне будівництво»;

8) Фролова Андрія Анатолійовича – інженера кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, керівника відділу 3Д технологій БНЕС Центру КНУБА;

                                                                                                                                  Викладачі Козак Ю. та Андронова О. розробили проект енергоефективного офісу.

На кафедрі 12 випускників успішно захистили магістерські роботи  в 2021-2022р.

На кафедрі  члени кафедри успішно захистили кандидатські та докторські дисертації:

  • Гонта Вікторія Сергіївна «Графічні технологічні засоби розвитку просторової уяви» ( Науковий керівник проф. Плоский В.О.)
  • Козак Юрій Валентинович (кер. проф. Підгорний О.Л.) Здобувач к. т. н. Геометричне моделювання множин відбитих променів в задачах архітектурної акустики,
  • Андропова Ольга Володимирівна (кер. проф. Сергейчук О.В.) Здобувач к. т. н. Формування геометрії проєктного простору в забудові при вирішенні задач інсоляції, 2021
  • Коваль Л., Докторська дисертація (науковий керівник проф. Сергейчук О.В.)
  • Кривенко О.В. Тема докторської дисертації: « Структурно-функціональне моделювання біокліматичних висотних будівель» ( Науковий керівник проф. Плоский В.О.)
  • Козак Ю.В . Тема кандидатської дисертації: « Геометричне моделювання множин відбитих променів в задачах архітектурної акустики»( Науковий керівник проф. Підгорний О.Л.)
  • Міщенко О.Г. Тема кандидатської дисертації: « Моделювання транспортних шляхопроводів при територіальному плануванні» ( Науковий керівник доц. Скочко О.В.)
  • Терещук М.О. . Тема кандидатської дисертації: « Геометричне моделювання параметрів мікроклімату православних храмів» »       ( Науковий керівник проф. Плоский В.О.)
  • Кошева В.О. Тема кандидатської дисертації: « Графоаналітичні моделі функціонування енергоефективних обєктів архітектури та їх практична реалізація» ( Науковий керівник проф. Гетун Г.В.)
  • Скочко В.І. Тема докторської дисертації: «Методи інтерпретаційного геометричного моделювання сітчастих структур та їх застосування» ( Науковий керівник проф. Плоский В.О.)
  • Якусевич С.Г. Тема кандидатської дисертації: «Геометричне моделювання ефективних консрукцій систем фасадного утеплення будинків» ( Науковий керівник Панько О.М)
  • Магалов Аршак Михайлович. Кандидатська дисертація. ( Науковий керівник Панько О.М)
  1. Розробки, які впроваджено у 2022 навчальному році:

№ з/п

Назва та автори розробки

Показники результативності, переваги над аналогами, економічний, соціальний ефект

Місце впровадження (назва організації, відомча належність, адреса)

Дата впровадження

Результати, які отримано підрозділом від впровадження

1

Формоутворення просторових конструкцій.

Проф. Підгорний О.Л.

Подальший розвиток наукових досліджень.

КНУБА

Протягом року

Підвищення освітнього рівня членів кафедри студентів та аспірантів.

2

Геометричне моделювання прямого сонячного освітлення і його застосування в задачах інсоляції, сонцезахисту, геліотехніки та геліоосвітлення – проф. Підгорний О.Л., проф. Сергейчук О.В., доц. Кривенко О.В.

Подальший розвиток наукових досліджень.

КНУБА

Протягом року

Підвищення освітнього рівня членів кафедри студентів та аспірантів. Розвиток старих та покращення нових методів  геометричного моделювання.

3

Геометричне моделювання умов виникнення луни та заходів по забезпеченню звукового комфорту в залах – проф. Підгорний О.Л., ст. викл. Козак Ю.В.

Подальший розвиток наукових досліджень.

КНУБА

Протягом року

Підвищення освітнього рівня членів кафедри студентів та аспірантів. Розвиток старих та покращення нових методів  моделювання вказаних фізичних процесів.

4

В навчальному процесі на архітектурному факультеті, для спеціальності ЕКБ сантехнічного факультету використовується комплекс навчальних посібників та методичних посібників, створених проф. Сергейчуком О.В.

Викладений матеріал є більш системний та дозволяє досягти вищого освітнього рівня студентів.

КНУБА

Протягом року

Підвищення освітнього рівня студентів відповідних спеціальностей.

5

Продовжується виконання науково-дослідної роботи на тему: “Дослідження конструктивних рішень будівель швидкого зведення з металевим несучим каркасом”. НДР виконується членами кафедри: доц. Гетун Г.В., доц. Криштоп Б.Г., доц. Чирва Т.М..

Викладений матеріал є більш системний та дозволяє досягти вищого освітнього рівня студентів.

КНУБА

Протягом року

Підвищення освітнього рівня студентів відповідних спеціальностей.

6

Також продовжувалася науково-дослідна робота по держбюджетній тематиці «Удосконалення теплозберігаючих якостей зовнішніх огороджувальних конструкцій цивільних будівель»., яку розробляв доц. Криштоп Б.Г. у співробітництві з  проф.. Гетун Г.В..

Подальший розвиток наукових досліджень.

КНУБА

Протягом року

Підвищення освітнього рівня членів кафедри та студентів. Розвиток старих та покращення нових методів  ефективного проектування вказаних будівельних конструкцій.

7

«Моделювання та оптимізація теплотехнічних та світлових параметрів екологічних енергоефективних будівель» проф. Плоский В.О., Сергейчук О.В., Мартинов В.Л.

Виконання наукових досліджень.

КНУБА

Протягом року

Виконується науково-технічний звіт

8

Обстеження та технічна експлуатація будівель та інженерних споруд Малишев А.М., Мартинов В.Л.

Підготовка матеріалів для нормативного документу

КНУБА

Протягом року

Підвищення освітнього рівня членів кафедри студентів та аспірантів.

 

  1. Список наукових праць, опублікованих та підготовлених до друку у 2022 навчальному році у зарубіжних виданнях, які мають імпакт-фактор (окремо Scopus, Web of Science) за формою:

№ з/п

Автори

Назва роботи

Назва видання, де опубліковано роботу

Том, номер (випуск, перша-остання сторінки) роботи, веб-адреса електронної версії

Статті

1

Sergeychuk O.V.,

Andropova O.V.,

Kozak Y.V.

Scherbakova E.N.

Features of Regulations and Calculation of Overheating

from Solar Radiation by Using Solar Maps

Technical and Physical Problems of Engineering

Issue 50, Volume 14, Number 1, March 2022 (Serial No: 0050-1401-0322) – Р 96-102. 14-IJTPE-Issue50-Vol14-No1-Mar2022-pp95-102.pdf

SCOPUS

2

Koval L., Sergeychuk O.,

Andropova O.

Patterns in designing energy-efficient light environment by means of LED sources: Review

Lecture Notes in Civil Engineering.

Vol. 290: Proceedings of EcoComfort 2022. – pp. 185-194. https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-031-14141-6_18

SCOPUS

9

3

V.MartynovV.PloskyyO. Sergeychuk

G.Virchenko

V.Usenko

M. Tereschuk

Improving efficiency energy systems – photovoltaic modules and solar collectors in construction

2022 IEEE 3rd KhPI Week on Advanced Technology (KhPIWeek), 2022, pp. 359-363.

 

eCF Paper Id: 596141

doi: 10.1109/KhPIWeek57572.2022.9916386.

SCOPUS

4

4

V.YehorchenkovV.Buravchenko

Solar Gain of the Glazing Plane Considering Influence of Nearby Structures of Unconventional Shape

2022 IEEE 3rd KhPI Week on Advanced Technology (KhPIWeek), 2022, pp. 1-5,

 

eCF Paper Id: 596141

doi: 10.1109/KhPIWeek57572.2022.9916386.

SCOPUS

5

Zaprivoda, V., Ploskyi, V., Krivenko, O., Zaprivoda, A.

Definition of the daily model of distribution of solar radiation on the curved surfaces of buildings.

EUREKA: Physics and Engineering

(6), 24-32. https://doi.org/10.21303/2461-4262.2022.002640

6

Krivenko O, Pidgornyi O., Martynov V, Zaprivoda V

Geometric Aspects of Modeling Real Conditions of Solar Irradiation of Energy Efficient Architectural Objects

ICGG 2022-Proceedings of the 20th International Conference on Geometry and Graphics

ICGG 2022, LNDECT 146, pp. 298-307

DOI: 10.1007/978-3-031-13588-0_25

SCOPUS

7

Krivenko O., Pylypchuk O.,   Polubok A.,   Safronova O.,  Kosenko D.,  Avdieieva N.

Developing an Appro- ach to Colour Assessment of Works of Art on Aim to Creating a Comfor-table and Harmonious Interior

Advances in Social Science, Education and Humanities Research, Atlantis Press SARL, Part of Springer Nature

ISSN 2352-5398 Proceedings of the International

Conference on Social Sciences and Big Data Application, Dec. 10–12, Xi`an, China. J. of Advances in Social Science, Education and Humanities Research, Atlantis Press SARL, Part of Springer Nature, Vol. 614, 181–187

URL: https://www.atlantis-press.com/proceedings/icssbda-21/125966621

 (зарубіжний, міжнародний науковий журнал, що індексується на платформі

Web of Science та ін.)

8

Юдічева О.П.

АлавердянЛ.М.

A.A.Самойленко Романенко О.В. Гореленко О.О.

Хлєбнікова Н.Б.

Comprehensive evaluation quality of biofortified pumpkin vegetables «Комплексна оцінка якості біофортифікованих гарбузових овочів»

The International Scientific Periodical Journal “Modern Scientific Researches

UDC 08LBC 94DOI: 10.30889/2523-4692.2021-18-02 Published by:Yolnat PE, Minsk, Belarus https://www.modscires.pro/index.php/msr/issue/view/msr18-02/msr18-02

9

O.V. Sergeychuk,      O. V. Andropova,      Y.V. Kozak,             E.N. Scherbakova   

Features of Regulations and Calculation of Overheating

from Solar Radiation by Using Solar Maps

Technical and Physical Problems of Engineering

Issue 50, Volume 14, Number 1, March 2022 (Serial No: 0050-1401-0322) – Р 96-102. 14-IJTPE-Issue50-Vol14-No1-Mar2022-pp95-102.pdf

(Scopus)

Статті, підготовлені до друку

1

2

3

4

5

1

Гореленко О.О.

Векслярська Т.В.

Залізобетонні, монолітні дороги. Використання відходів будівництва та уламків пошкодженних конструкцій

Scientific foundations in research in Engineering

XXV Міжнародна науковопрактична конференція «Innovative

trends of science and practice, tasks

and ways to solve them», 28 червня01 липня 2022 р., Афіни, Греція

4

3

Krivenko O, Pidgornyi A., Zaprivoda V. , Martynov V. Zaprivoda A. (відправлена до друку)

Geometric Aspects of Modeling Real Conditions of Solar/Irradiation of Energy Efficient Irradiation . 

Architectural Objects/ICGG2022, 035, v1: ’Geometric Aspects of Modeling Real Conditions of Solar

SCOPUS

8

4

V. Martynov, G. Virchenko, I. Usenko, O. Scherbakova.

Optimizing the orientation of discretely rotating energy efficient buildings

Proceeding of ecocomfort 2022 Lecture Notes in Civil Engineering ISBN 978-3-030-57339-3 Volume 102 (2022),p.212-220 SCOPUS  https://doi.org/10.1007/978-3-030-57340-9 ORCID: 0000-0002-0822-1970

8

5

V.Yehorchenkov

The light field of the sky model in the form of a spherical segment with an intermediate brightness distribution

Lighting Research & Technology

5

6

Іванченко Г.М.,

Гетун Г. В.,

Безклубенко І. С.,

Соломін А. В.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУЮВАННЯ ТА РОЗРАХУНКІВ СКЛАДНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ РАМ БУДІВЕЛЬ

Н. т. збірник «Опір матеріалів і теорія споруд», №  109, К: 2023. – с.  ISSN 2410-2547 http://opir.knuba.edu.ua/

Індексування Web of Science

6

 

 

  1. Відомості про науково-дослідну роботу та інноваційну діяльність студентів, молодих учених.

 

Шість студентів третього курсу будівельного факультету спеціальності ПЦБ під керівництвом проф. Гетун Г. В., Мартинова В.Л. прийняли участь у Всеукраїнськох та міжнародних конференціях.

Виконувалася науково-дослідна робота зі  студентами – магістрами , що знайшла своє відображення у написанні та друку статей та виступів на конференціях.

  1. Гресь К., Чирва Т.Л., Мартинов В.Л. Аналіз можливості підвищення енергоефективності будинків у малоповерховій житловій забудові підвищеної щільності/ ХХIІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» , напрям АРХІТЕКТУРА, БУДІВНИЦТВО ТА ДИЗАЙН (м. Київ, 05-07 квітня 2022р.). – К.: НАУ, 2022
  2. Мартинов В.Л., Чирва Т.Л., Гресь К. Оптимізація розташування геліосистем в модульних та індивідуальних будинках / The ХVII International Scientific and Practical Conference «MULTIDISCIPLINARY ACADEMIC NOTES. THEORY, METHODOLOGY AND PRACTICE», May 03 – 06, 2022, Tokyo, Japan. 1153 p. (94-95).
  3. Наукові підрозділи, їх напрями діяльності, робота з замовниками Надання консультацій проектним організаціям з підвищення енергетичної ефективності та звукоізоляції будівель, що проектуються, а саме:
  • розроблення енергетичного паспорта будівель;
  • оптимізація інсоляційного та світлового режиму приміщень;
  • розрахунок та оптимізація сонцезахисних пристроїв;
  • розрахунок та оптимізація параметрів енергоефективних будівель;
  • проведення енергоаудиту;
  • розробка енергоефективних конструкцій;
  • створення методологічної бази для проведення обстеження будівель та споруд на предмет енергетичної ефективності.

5.1. За активної підтримки кафедри, було створено «Науково-освітній центр проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА». Центр є спеціальним науковим структурним підрозділом Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), створеним в межах Проекту «Підготовка спеціалістів зі зведення будівель з близьким до нульового енергоспоживанням: Інформаційні інженерно-будівельні центри знань» (англійською: «Train-to-NZEB: Building Knowledge Hubs», надалі – «Проект»), який запроваджено в рамках Восьмої рамочної програми Європейського Союзу з розвитку наукових досліджень та технологій (РП8): «Горизонт 2020» Виконавчим агентством для підприємств (організацій) малого і середнього розміру, уповноваженим Європейською Комісією, й здійснюється в Україні Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) у співробітництві з КНУБА.

Метою діяльності Центру є: наукові дослідження, розробка, розвиток та впровадження концепцій будівель з близьким до нульового енергоспоживанням. Поширення професійних знань стосовно енергоефективності в архітектурі та будівництві й підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів відповідної галузі. Підняття рівня обізнаності широких верст населення щодо проблем енергозбереження й екології та шляхів їх вирішення. Популяризація енергоощадних технологій, а також ідей та заходів, спрямованих на зменшення споживання енергоресурсів у сучасному будівництві та комунальному господарстві. Розробка, науково-технічний супровід та практичне впровадження інтегрованих ресурсо- й енергозберігаючих, екологічно безпечних технологій та архітектурно-конструктивних рішень при проектуванні та зведенні будівель та споруд, а також у інженерії та суміжних галузях, що в свою чергу направлено на підвищення ролі, впливу та престижу КНУБА, як провідного центру освітньої, наукової, культурної та методичної роботи в Україні у галузі будівництва та архітектури.

У рамках діяльності центру у 2022 навчальний рік. було організовано та успішно проведено ряд освітньо-інформаційних заходів, передбачених задачами Проекту, а саме:

– проведення двох типів тренінгових курсів з підготовки спеціалістів з проведення енергетичного аудиту та сертифікації будівель в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між ІМР);

– проведення двох тренінгових курсів з підготовки спеціалістів з проектування та зведення будинків з близьким до нульового енергоспоживанням на безоплатній основі (в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між ІМР);

– участь у організації 2-х міжнародних науково-практичних конференцій (див. п. 9 даного звіту);

– проведення прес-конференції, присвяченій відкриттю та діяльності Центру, для представників ЗМІ з різних регіонів України;

– проведення інформаційних презентацій для потенційних спонсорів та партнерів Проекту та Центру;

– постійна консультаційна діяльність (на безоплатній основі).

Найбільш активну участь створенні та роботі Центру прийняли:

– проф. Плоский В.О. – науковий керівник Центру, його ідеологічний наставник;

– проф. Сергейчук О.В. – керівник відділу підготовки й перепідготовки кадрів та навчальної роботи Центру, є головним лектором курсів;

– доц. Скочко В.І. – директор Центру, керівник проекту «Train-to-NZEB: Building Knowledge Hubs» в КНУБА.

Окрім того у створенні та налаштуванні роботи Центру приймали участь:                  проф. Мартинов В.Л., інженер Бердник А., зав. лаб. будівельної фізики Проневич Ю.С., ас. Гореленко О.О. та ст. викл. Черненко А.Д.

  1. Наукове та науково-технічне співробітництво із закордонними організаціями

Дані щодо тематики співробітництва з зарубіжними партнерами (окремо по кожній країні) викладено  за формою:

Країна партнер

Установа – партнер

Тема співробітництва

Документ, в рамках якого здійснюється співробітництво, термін його дії

Практичні результати та публікації

Німеччина

(Гореленко О.Д)

AllBau software

BIM-технології

Меморандум про співпрацю

Участь студентських робіт у конкурсі дипломів Мюнхену

Словакія

(Гореленко О.Д)

Приватна архітектурна фірма

Проектування залізобетонних конструкцій BIM, AllPlan

Договір про співпрацю

Проектна документація

Міжнародна організація

ПРООН

Розробка та реалізація енергоефективної будівлі

Договір, робочий проект

Згідно з проектом виконується будівництво будівлі

Австрія

«e7 Energie Markt Analyse Gmbh”

Software for Energy Passport in Ukraine (Програмне забезпечення для енергетичного паспорта в Україні)

ДСТУ Б А.12.2-12:2015

Валідація результатів розрахунку за програмою

Австрія

e7 Energe Markt Analise GmbH.

Waincherstrasse 11/43. A-1020, Wien

Відповідний виконавець теми «Аналіз економічної оптимальності нових будівель України» (Cost-optimal analysis of new residential duildings Ukraine)

Software for Energy Efficiency “REEPD-CO4:SRS”

November 2014 – February 2016

Client: European Bank for Reconstruction and Development

Обгрунтування нормативних значень опорів теплопередачі огороджувальних конструкцій та питомих енергопотреб на опалення, охолодження та гаряче водопостачання будинків для нової редакції ДБН В.2.6-31:2021 «Теплова ізоляція будівель»

Італія

Entecna Energia

Дослідження з термомодернізації хрущовок

Протокол о намірах

Спільні публікації та участь у конференціях.

Німеччина

 Passive House Institute

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

«Буд-майстер-клас-2022»

Ірландія

 Passive House Academy

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2020»,

«Буд-майстер-клас-2022»

Ірландія

 Limerick Institute Of Technology (LIT)

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

«Буд-майстер-клас-2022»

Болгарія координатор Проекту,

 Energy Efficiency Center – Eneffect Foundation (EnEffect)

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

«Буд-майстер-клас-2022»

Румунія

Institutul National De Cercetare-Dezvoltare In Constructii Urbanism Si  Dezvoltare Teritoriala Durabila Urban-Incerc

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

«Буд-майстер-клас-2022»

Румунія

Business Development Group SRL (BDG)

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

«Буд-майстер-клас-2022»

Туреччина

Ege Universitesi (SEVEn)

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

Чехія

 Seven Stredisko Pro Efektivni  Vyuzivani Energie O.P.S. (SEVEn)

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

»

Болгарія

 B Sys (БИ СИС ООД)

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

Болгарія

 Bulgarian Construction Chamber (BCC)

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

Румунія

 Fundatia Pentru Formare Profesionala Si Invatamant Preuniversitar-Viitor (Fundatia F.P.I.P.-VIITOR)

Проект “Train-to-NZEB: The Building Knowladge Hubs”

European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 649810.

Коференції:

«Енергоінтеграція-2022»,

Італія

Entecna Energia

Дослідження з термомодернізації хрущовок

Протокол о намірах

Спільні публікації та участь у конференціях.

КНР

Університет Цинхуа

Дослідження історичних наукових інструментів

Inv. №CC-7126, №CC-7127, №СС-28

15 експонатів для Музею наук

  1. Інформація про наукову та науково-технічну діяльність, що здійснювалась спільно з науковими установами Національної академії наук України та національних галузевих академій наук

Викладачі кафедри архітектурних конструкцій професори Плоский В.О., Сергейчук О.В., Мартинов В.Л. є академіками Національної академії наук Вищої освіти України та ведуть активну роботу в роботі академії  а також у виданичій діяльності, науковій, проведенні конференцій. У 2022 році за вагомий особистий внесок у розвиток освіти та багаторічну плідну наукову діяльність Національною Академією наук Вищої освіти України нагороджені: орденом «Ярослава Мудрого» Плоский Віталій Олексійович, орденом «Святого Володимира» Мартинов Вячеслав Леонідович

Академіки Гетун Галина Вячеславівна, Запривода Віталій Олексійович ведуть активну роботу в Академії Будівництва і Архітектури.

Мартинов В.Л. є членом Президії Національної Академії наук Вищої освіти України, керівником Північного наукового центру, академіком-секретарем відділення Будівництва та архітектури Академії наук Вищої освіти України.

Продовжувала виконуватися спільна робота по підготовці спеціалістів та проведенню семінарів з НДІБК, Київ ЗНДІЕП, Придніпровською державною академією будівництва і архітектури, Національним університетом водного господарства та природокористування Національною академією природоохоронного та природного будівництва НДПІ містобудування. Держнаглядохорона праці.

  1. Заходи, здійснені спільно з Київською міською державною адміністрацією та спрямовані на підвищення рівня ефективності роботи науковців для вирішення регіональних потреб

 

Продовжувалася співпраця з підприємствами Києва та Київської області по напрямку – організація безпечної експлуатації будівель та споруд.

Науково-дослідна робота «Розробка науково-прикладних технологічних рішень із створення новітніх високоефективних оборонних споруд на основі довгострокової інтелектуальної вогневої системи», виконавець проф. Гетун Г. В., за темою досліджень опубліковано дві статті.

 

 

 

  1. Інформація про науково-дослідні роботи, що виконуються на кафедрах у межах робочого часу викладачів

 

  1. Дослідження методів розрахунку інсоляції у будинках та використання розрахункових методів для визначення обмежень при проектуванні нових будинків та реконструкції існуючих.(Анропова О.В.)
  2. Оптимізація параметрів енергоефективних будівель при новому будівництві та реконструкції. ( Мартинов В.Л.)
  3. Розробка методики розрахунку параметрів сонцезахистних засобів при підвищенні енергоефективності будівель (Сергейчук О.В.).
  4. Проведення розрахунків та аналіз конструктивних рішень енергоефективних будинків. Застосування у проектуванні та будівництві методів поліпшення енергоефективності будинків з точки зору інсоляції та конструктивних рішень. (Анропова О.В.)
  5. Реконструкція старовинного дому по вул. Пушкінський, 22. Реконструкція фасаду, реконструкція перекриття (Гореленко О.).
  6. Дослідження методів розрахунку природної акустики видовищних залів.
  7. Дослідження методів геометричного моделювання відбиттів, взаємозамінності відбиваючих поверхонь, трансформація розгортних поверхонь.
  8. Термомодернізація муніципальних будівель. (наук. керівник Гламаздін П.М.), експертне затвердження результату, та затвердження результатів експертизою (Гореленко О.) та інші.

Продовжувалася на кафедрі здійснюватися у відповідності до робочого плану у вище згаданих напрямках, викладачі, аспіранти, докторанти магістри кафедри році приймали участь ще в п’яти  конференціях та семінарах, більшість праць та тез яких опубліковані:

Продовжувалась організаційна робота по управлінню науковою діяльністю Української асоціації з прикладної геометрії створеної за ініціативою членів кафедри проф. Підгорного О.Л. та проф. Плоского В.О. Проф. Підгорний – віце-президент, проф. Плоский В.О. – виконавчий директор, проф. Сергейчук О.В, професор  Мартинов В.Л., доценти Запривода В.І., Мельник В.І., Кривенко О.В., Скочко В.І., ст. викл. Козак Ю.В., асистенти Буравченко В.С., Андропова О.В.– члени асоціації.

Продовжувалося проведення «Всеукраїнського семінару молодих вчених із спеціальностями 05.01.01. та 05.01.03. з прикладної геометрії та технічної естетики» професором  Підгорним О.Л.

Ведеться видавницька діяльність на кафедрі. По матеріалам досліджень видано дві  наукові збірки.

Триває активний розвиток робіт по енергозбереженню в архітектурі та будівництві, на основі кооперації з іншими кафедрами інституту. Одним із результатів цих робіт стало проведення у межах університету VIІ-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: Енергоінтеграція–2022», у підготовці та проведенні якої брали активну участь проф. Плоский В.О., проф. Підгорний О.Л., проф. Сергейчук О.В., Мартинов В.Л., доц. Кожедуб С.А., інж. Проневич Ю.С., ас. Черненко А.Д., доц. Скочко В.І., ас. Ручинська Н.М., а також аспіранти кафедри. Інші члени кафедри приймали участь у якості доповідачів.

Слід відзначити роботу проф. Сергейчука О.В., який входить до редакційних колегій 7–ми науково-технічних журналів України, Росії, Польщі та Австралії:

  1. «Містобудування і територіальне управління» (Україна);
  2. «Енергоефективність в будівництві і архітектурі» (Україна);
  3. «Архітектурний вісник КНУБА» (Україна);
  4. «Строительство и реконструкция» (Россия);
  5. «Биосферная совместимость: человек, регион, технологии» (Россия);
  6. «Budownictwo optymalizowanym potencjale energetycznym» (Польща);
  7. «Сучасні проблеми моделювання» (Україна).
  8. «International Journal of ICT-aided Architecture and Civil Engineering» (Австралія)

Професори Плоский В.О., Підгорний О.Л., Сергейчук О.В., Мартинов В.Л. приймають активну участь у роботі чотирьох спеціалізованих вчених рад по захисту дисертацій в КНУБА:   Д 26.056.06 (Прикладна геометрія, інженерна графіка), Д 26.056.07 (Вентиляція, освітлення, теплогазопостачання), Д 26.056.02 (Архітектура), Д 26.056.09 (Геодезія, фотограметрія та картографія)  (Містобудування та територіальне планування) Д 26.056.04 (Будівельні конструкції, будівлі та споруди), (Будівельна механіка).

Професор Сергейчук О.В. Мартинов В.Л. брали участь у роботі експертної комісії МОН. Професор Сергейчук  О.В. бере участь у роботі громадської ради Мінрегіонбуду, у Участь у роботі ТК 317.

  1. Результативні показники підрозділу

1

Кількість робіт, відзначених  Державною премією України в галузі науки і техніки, всього

2

Кількість лауреатів (за основним місцем роботи), всього

3

Кількість робіт, відзначених державними нагородами, преміями України в інших галузях, усього

4

Кількість лауреатів (за основним місцем роботи), усього

5

Кількість робіт, відзначених міжнародними нагородами, усього

6

Кількість лауреатів (за основним місцем роботи), усього

7

Кількість науковців, що отримують стипендії Кабміну України для молодих учених, усього

8

Кількість науковців, що отримують премії та гранти Президента для молодих учених, усього

у тому числі гранти Президента України докторам наук (віком до 45 років) для здійснення наукових досліджень

9

Кількість науковців, що отримують премії та стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених, усього

10

Кількість науковців, що отримують інші стипендії та премії державного та регіонального рівня, усього

  1. Публікації, конференції, виставки

1

Опубліковано монографій, усього одиниць

3

                                 -“-            обліково-видавничих аркушів:

             з них,  відповідно до вимог ВАК, усього одиниць:

 

                                  -“-             обліково-видавничих аркушів:

             з них,  відповідно за кордоном, усього одиниць:

 

                                  -“-            обліково-видавничих аркушів:

2

Опубліковано підручників, всього одиниць:

1

                                 -“-                  обліково-видавничих аркушів:

                      з них, з грифом МОН, усього одиниць:

1

 

                                  -“-            обліково-видавничих аркушів:

3

Опубліковано навчальних посібників, усього одиниць:

                                  -“-            обліково-видавничихаркушів:

1

    з них:. з грифом МОН, усього одиниць:

 

                                  -“-             обліково-видавничихаркушів:

4

Кількість публікацій (статей),усього одиниць:

           з них: статей  у зарубіжних виданнях, усього одиниць:

21

 

                                  -“-            обліково-видавничих аркушів:

 

В тому числі, у міжнародних науково метричних базах даних (Scopus, Webometrics та інші), усього одиниць:

10

5

Подано заявок на видачу охоронних документів, усього одиниць, в тому числі:

” – в Україні, з них:

 

           • патентів на винаходи

” –  за кордоном, з них:

 

           • патентів на винаходи

6

Отримано охоронних документів, усього одиниць, в тому числі:

” – в Україні, з них:

 

           • патентів на винаходи

” –  за кордоном, з них:

 

           • патентів на винаходи

7

Кількість проданих ліцензій, усього одиниць

8

Кількість проведених наукових заходів (семінарів, конференцій, симпозіумів, наукових шкіл)

3

                                     з них:  міжнародних

                                   в т.ч.  які зареєстровані у МОН,  всього

9

Кількість виступів у міжнародних наукових семінарах та конференціях за межами України, усього

13

10

Взято участь у виставках, всього :  у національних

4

11

                                                           у міжнародних

9

12

Кількість експонатів

22

13

Кількість угод про науково-технічне співробітництво із зарубіжними ВНЗ, установами, організаціями, а також  договорів та контрактів на виконання науково-дослідних робіт

 

 

  1. Наукова робота студентів

1

Кількість студентів денної форми навчання, усього осіб

6

2

Кількість студентів, які беруть участь у виконанні НДДКР, усього осіб

               з них:   –  з оплатою із загального фонду бюджету

                           –  з оплатою із спеціального фонду

3

Кількість студентів – учасників 2 туру олімпіад, усього осіб

4

Кількість переможців, які одержали нагороди  за результатами  2 туру олімпіад, усього, в тому числі:  

” – на міжнародних олімпіадах

5

Кількість студентів – учасників підсумкових конференцій Всеукраїнських конкурсів студентських НДР

6

Кількість переможців Всеукраїнських конкурсів студентських НДР

7

Кількість опублікованих статей за участю студентів, усього

4

                                                           з них: самостійно

8

Кількість студентів, які одержують стипендії Президента України

9

Кількість студентів, які отримують інші стипендії та премії державного та регіонального рівнів

  1. Видавнича діяльність

№ з/п

Назва

Автор

Видавництво чи місце проведення конференції,

рік

Кількість друкованих аркушів

Монографії*

1

«CURRENT ACPECT OF THE DEVELOPMENT OF SCIENCE AND TECHNOLOGY».

Монографії присвоєно Міжнародний стандартний книжковий номер  США:

ISBN 979-8-9866959-1-4

та  ідентифікатор цифрового об’єкта

DOI : 10. 10.51587/9798-9866-95914-2022-010

 ПОЛІГОНАЛЬНИЙ СПОСІБ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ КЛАСТЕРИЗАЦІЇ

В ПЛАНУВАННІ

Монографія

(кол)

Tereshuk M

Martynov V.

…..

Видавництво “GS publishing service” (США) 2022. -432Р.

Publisher “ GS Publishing Services ”

15137 Magnolia Blvd, # D,

Sherman Oaks, CA 91403, USA.

ISBN 979-8-9866959-1-4

DOI : 10. 10.51587/9798-9866-95914-2022-010

232/8

2

Теоретико-методологічний базис управління якістю житлового будівництва, підвищення комфортності та екологічності при комплексній забудові територій

Кривенко О.В.  та інші за ред. І.В. Новикової

Херсон: Книжкове видавництво ФОП Вишемирський В.С, 2022

ISBN 978-617-7941-87-2 (електронне видання)

22,79

3

Collective monograph “Modern trends in science and practice”, v.2

Мартинов В., Кривенко О.,

Запривода В.

Chairman of the Editorial Board S. Tabachnikov. Sherman Oaks, California : GS Publishing Services, 2022

236/8

Підручники*

Навчальні посібники*

1.

Конструкції будівель і споруд. Книга 2. Нежитлові будівлі.

Гетун Г. В., Куліклв П. М., Плоский В. О., Чернишев Д. О.

М. Кам’янець-Подільський, видавництво «Рута», 2022 р.

900 с., 62,38

Нормативні документи*

Публікації (статей) у фахових журналах

1

Оптимізація орієнтації енергоефективних будівель, що обертаються

Мартинов В.Л., Чирва Т.Л.

Прикладна геометрія та інженерна графіка міжвід. науково-техніч. збірник,– Вип. 103. – К.: КНУБА, 2022 р. – С. 81–89.

0.4

2

The influence of blasting on buildings  and constrictions

Т.Chyrva, V. Martynov, V.Koliakova,

V. Chyrva

Будівельні конструкції. Теорія і практика -К., №10 . – С. 143-149. КНУБА,2022

https://doi.org/10.32347/2522-4182.10.2022.143-149

0.25

3

Інсоляція приміщення як фактор D-вітаміноутворюючого опромінення лежачого хворого

Акіменко В.Я., Сергейчук О.В., Вознесенський С.О., Стеблій Н.М.

Довкілля та здоров’я. – 2022. – № 1. – С. 31-44. https://doi.org/10.32402/dovkil2022.01.031

1,8

4

Оптимізація розподілу  утеплювача по теплоізоляційній оболонці енергоефективних будівель

Мартинов В.Л., Чирва Т.Л.

Прикладна геометрія та інженерна графіка міжвід. науково-техніч. збірник. – Вип. 102. – К.: КНУБА, 2022 р. – С. 91–96

0.25

5

Krivenko O., Pylypchuk O.

Architectonics of the design of bioclimatic high-rise buildings

Colloquium-journal. Architecture. Physics and mathematics.

№6 (129), 2022, p. 4-8

https://colloquium-journal.org/wp-content/uploads/2022/05/Colloquium-journal-2022-129-1.pdf

0.25

6

Krivenko O.

Forming  methods  of teaching bionic design

Colloquium-journal. Architecture. Physics and mathematics.

№9 (132), 2022, p. 4-9

https://colloquium-journal.org/wp-content/uploads/2022/05/Colloquium-journal-2022-132-1.pdf

0.25

7

Оптимізація про-цесу проєктуван-ня висотних буді-вель з інтегрова-ними геліосисте-мами

Кривенко О., Сингаївська О.

Містобудування та територіальне планування, (81), 208–218

0,42

8

Jerzy Ossoliński’s Pocket Sundial from the Lviv Historical Museum –

experience of recreation and use

V. Buravchenko

The British Sundial Society BULLETIN, Vol.  34 (I), March 2022, pp. 2-7

0,75

9

Інсоляція приміщення як фактор D-вітаміноутворюючого опромінення лежачого хворого

Акіменко В.Я., Сергейчук О.В., Вознесенський С.О., Стеблій Н.М.

Довкілля та здоров’я. – 2022. – № 1. – С. 31-44. https://doi.org/10.32402/dovkil2022.01.031

1,8

10

Етапи розвитку бетону та досвід використання залізобетонних конструкцій

Галина Гетун

Ірина Безклубенко

Вікторія Кошева

Інна Кошева

Н. т. збірник «Будівельні конструкції. Теорія і практика». Вип. 10.  – Київ: КНУБА,2022 р. – 412 с.196-204.

0.33

11

Досвід використання та історія розвитку металевих конструкцій

Гетун Г.В.

Кошева В.О. Кошева І.С. Соломін А.В.

Н. т. збірник «Містобудування та територіальне планування», випуск № 80, КНУБА 2022, – 412 с.196-204.

0.33

12

ОСОБЛИВОСТІ ОБ’ЄМНО-ПЛАНУВАЛЬНИХ РІШЕНЬ СЕЙСМОСТІЙКИХ БУДІВЕЛЬ

Гетун Г. В., Баліна О.І.,Безклубенко І.С., Буценко Ю. П., Соломін А. В.

Н. т. збірник «Сучасні досягнення в науці та освіті» ХVІ Міжнародна наукова конференція, м. Нетанья, Ізраїль, 1-8 листопада 2021 р.– с. 80-85

0.25

13

МОДЕЛЮВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ СИТЦУАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛАНЦЮГІВ МАРКОВА

Гетун Г. В., Баліна О.І.,Безклубенко І.С., Буценко Ю. П. Лесько В. І.

Н. т. збірник «Наука та освіта» ХVІ Міжнародної наукової конференції в м. Хайдусобосло, Угорщина, 4-11 січня 2022 р. – с. 153-157

0.25

14

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКТИВНИХ РІШЕНЬ СЕЙСМОСТІЙКИХ БУДІВЕЛЬ

Гетун Г. В., Баліна О.І.,Безклубенко І.С., Буценко Ю. П., Соломін А. В.

Н. т. збірник «Наука та освіта» ХVІ Міжнародної наукової конференції в м. Хайдусобосло, Угорщина, 4-11 січня 2022 р. – с. 110-114

0.25

15

Етапи розвитку бетону та досвід використання

залізобетонних конструкцій

Гетун Г. В., Безклебенко І. С., Кошова В. О., Кошова І.

Н. т. збірник «Будівельні конструкції теорія і практика».

Вип. 10, 2022. с. 42-55

он-лайн система (http://bctp.knuba.edu.ua),  (knubazbk@gmail.com).  Фахове видання

0.6

16

досвід використання та історія розвитку

Металевих конструкцій

Гетун Г. В., Соломін А. В., Кошова В. О., Кошова І.

Н. т. збірник «Містобудування та територіальне планування», випуск №, КНУБА 2022,

0.7

17

Гетун Г. В.,

Безклубенко І. С., Колякова В. І. Соломін В. І.

Особливості проєктування сталевих сейсмостійких конструкцій висотних будівель

Н. т. збірник «Будівельні конструкції теорія і практик Вип. 11, 2022. с.

он-лайн система (http://bctp.knuba.edu.ua),  (knubazbk@gmail.com).  Фахове видання.

0.3

18

Гетун Г. В.,

Безклубенко І. С.,

Буценко Ю., Баліна О. І.

Принципи конструювання та особливості

статичного розрахунку арок

Н. т. збірник «Містобудування та територіальне планування»

Вип. 81, КНУБА 2022, – с.

ISSN 2076-815X (print)

ISSN 2522-9206 (online) Фахове видання

0.3

19

Гетун Г. В.,

Безклубенко І. С.,

Буценко Ю., Баліна О. І.

Дослідження властивостей

множини ефективних значень критеріїв в задачі оптимізації  інженерної мережі

Н. т. збірник «Управління розвитком складних систем» №45, 2021. – с. 34-40

 ISSN (Print), ISSN(Online) 2412-9933 Фахове видання

0.25

20

Гетун Г. В.,Безклубенко І. С.

Кошова В. О., Кошова І.

Етапи розвитку бетону та досвід використання

залізобетонних конструкцій

Н. т. збірник «Будівельні конструкції теорія і практика».

Вип. 10, 2022. с. 42-55

он-лайн система (http://bctp.knuba.edu.ua),  (knubazbk@gmail.com).  Фахове видання

0.6

 

Тези доповідей у міжнародних конференціях

1

Оптимізація розташування геліосистем в модульних та індивідуальних будинках

Мартинов В.Л., Чирва Т.Л., Гресь К

The ХVII International Scientific and Practical Conference «Multidisciplinary academic notes. Theory, methodology and practice», Tokyo, Japan,2022

0.1

2

Вплив гірничих вибухів на будівлі і споруди

Чирва Т.Л., Мартинов В.Л., Чирва В.М

Міжнародна науково-практична конференція
«MODERN RESEARCH IN WORLD SCIENCE» Львів 2022

0.1

3

Аналіз можливості підвищення енергоефективності будинків у малоповерховій житловій забудові підвищеної щільності

Гресь К., Чирва Т.Л., Мартинов В.Л

ХХIІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки», Київ, 2022

0.1

4

Current problems of scientific  and technical creativity in the transformation of modern environmental design

Krivenko O., Pylypchuk O.D.,

Bukina Yu.O

 International scientific conference. ISMA University of Applied Sciences: “The study of topical issues of modern society from the perspe-ctive of history, political science, sociology and philosophy”. August 30-31, 2022. Riga, the republic of Latvia: “ Baltija Publishing”.

0,125

5

МОДЕЛЮВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛАНЦЮГІВ МАРКОВА

Гетун Г. В., Баліна О.І.,

Безклубенко І.С., Буценко Ю. П. Лесько В. І.

Н. т. збірник «Наука та освіта» ХVІ Міжнародна наукова конференція м. Хайдусобосло, Угорщина

4-11 січня 2022 р. – с. 153-157 “Khmelnytskyi Union of Scientific and Engineering Associations of Ukraine” <iftomm@ukr.net>:

0.2

6

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКТИВНИХ РІШЕНЬ СЕЙСМОСТІЙКИХ БУДІВЕЛЬ

Гетун Г. В., Баліна О.І.,

Безклубенко І.С., Буценко Ю. П., Соломін А. В.

Н. т. збірник «Наука та освіта» ХVІ Міжнародна наукова конференція м. Хайдусобосло, Угорщина,

4-11 січня 2022 р. – с. 110-114 Khmelnytskyi Union of Scientific and Engineering Associations of Ukraine” <iftomm@ukr.net>:

0.25

7

Адаптивна марківська модель прогнозування технічного стану споруд

Гетун Г. В.,Баліна О.І.,

Безклубенко І.С., Буценко Ю. П. Лесько В. І.

Н. т. збірник «Сучасні досягнення в науці та освіті» ХVІІ Міжнародна наукова конференція, м. Нетанья, Ізраїль,

22-29 вересні 2022 р.– с. 127-129 “Khmelnytskyi Union of Scientific and Engineering Associations of Ukraine” <iftomm@ukr.net>:

0.15

8

Jerzy Ossolinski’s Posket Sundial from the Lviv Historical Museum.

Creating its Replica and its Use

Buravchenko V.S.

The British Sundial Society BULLETIN

The British Sundial Society BULLETIN. Vol 34 (I), March 2022. p. 2-7.

https://sundialsoc.org.uk/ publications/the-bss-bulletin/

0.25

9

УРАЗЛИВІСТЬ І СТУПІНЬ ПОШКОДЖЕННЯ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД  ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

Гетун Г. В.,

Безклубенко І. С.,

Буценко Ю., Баліна О. І.,

Соломін А. В.

Н. т. збірник «Наука та освіта» ХVІІІ Міжнародної наукової конференції в м. Хайдусобосло, Угорщина, 4-11 січня 2022 р.

4-11 січня 2022 р. “Khmelnytskyi Union of Scientific and Engineering Associations of Ukraine” <iftomm@ukr.net>:

0.25

Тези доповідей у всеукраїнських конференціях

1

Графічні моделі з визначення раціонального опору теплопередачі світлопрозорих конструкцій

Мартинов В.Л., Чирва Т.Л

ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференціії «Прикладна

геометрія, інженерна графіка та об’єкти інтелектуальної власності» – Випуск 11. – с 81-85 с.

0,2

2

.  Оптимізація розташування геліосистем в модульних та індивідуальних будинках

Чирва Т.Л., Мартинов В.Л., Чирва В.М

Міжнародна науково-практична конференція
«MODERN RESEARCH IN WORLD SCIENCE» Львів 2022

0.2

3

Аналіз можливості підвищення енергоефективності будинків у малоповерховій житловій забудові підвищеної щільності

Гресь К., Чирва Т.Л., Мартинов В.Л

ХХIІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки», Київ, 2022

0.1

4

ОЦІНКА СТУПЕНІВ ПОШКОДЖЕНЬ БУДІВЕЛЬ

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

Гетун Г. В.,Плоский В. О.,

Безклубенко І. С.

Тези ХІV Всеукраїнська наукова конференція “Сучасна архітектурна освіта. Архітектура-Дизайн-Мистецтво України: відбудова, реконструкція, реставрація”, 24.11.2022 р.

0.2

Публікації (статей), у міжнародних науково метричних базах даних

(Scopus, Webometrics та інші)  із вказанням web-адреси видання та сторінки публікації

1

Patterns in designing energy-efficient light environment by means of LED sources: Review

Koval L., Sergeychuk O.,

Andropova O.

Vol. 290: Proceedings of EcoComfort 2022. – pp. 185-194. https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-031-14141-6_18

SCOPUS

0.33

2

Improving efficiency energy systems – photovoltaic modules and solar collectors in construction

V.MartynovV.PloskyyO. Sergeychuk

G.Virchenko

V.Usenko

M. Tereschuk

2022 IEEE 3rd KhPI Week on Advanced Technology (KhPIWeek), 2022, pp. 359-363.

eCF Paper Id: 596141

doi: 10.1109/KhPIWeek57572.2022.9916386.

SCOPUS

0.2

3

Solar Gain of the Glazing Plane Considering Influence of Nearby Structures of Unconventional Shape V.YehorchenkovV.Buravchenko 

2022 IEEE 3rd KhPI Week on Advanced Technology (KhPIWeek), 2022, pp. 1-5,

eCF Paper Id: 596141

doi: 10.1109/KhPIWeek57572.2022.9916386.

SCOPUS

0.2

4

Features of Regulations and Calculation of Overheating

from Solar Radiation by Using Solar Maps

O.V. Sergeychuk,      O. V. Andropova,      Y.V. Kozak,             E.N. Scherbakova   

Technical and Physical Problems of Engineering,  Issue 50, Volume 14, Number 1, March 2022 (Serial No: 0050-1401-0322) – Р 96-102. 14-IJTPE-Issue50-Vol14-No1-Mar2022-pp95-102.pdf

(Scopus)

1,2

5

Biomimetic approaches to color formation in ecological architecture

Krivenko O.,  Pylypchuk O.,  Avdieieva N., Avdieieva M., Bieber S.

IOP Conference Series: Materials Science and Engineering. ISSN:1757-8981

DOI:10.1088/1757-899X/1150/1/012007

URL: https://iopscience.iop.org/article/10.1088/1757-899X/1150/1/012007/meta

0,21

6

Developing an Appro- ach to Colour Assessment of Works of Art on Aim to Creating a Comfor-table and Harmonious Interior

Krivenko O., Pylypchuk O.,   Polubok A.,   Safronova O.,  Kosenko D.,  Avdieieva N.

Advances in Social Science, Education and Humanities Research, Atlantis Press SARL, Part of Springer Nature

ISSN 2352-5398 URL: https://www.atlantis-press.com/proceedings/icssbda-21/125966621

0,3

7

Architectonics of the design of bioclimatic high-rise buildings

Krivenko O., Pylypchuk O.

Colloquium-journal. Architecture. Physics and mathematics. №6 (129), 2022, p. 4-8

https://colloquium-journal.org/wp-content/uploads/2022/05/Colloquium-journal-2022-129-1.pdf

0,33

8

Forming  methods  of teaching bionic design

Krivenko O.

Colloquium-journal. Architecture. Physics and mathematics. №9 (132), 2022, p. 4-9

https://colloquium-journal.org/wp-content/uploads/2022/05/Colloquium-journal-2022-132-1.pdf

0,33

9

Definition of the daily model of distribution of solar radiation on the curved surfaces of buildings.

Zaprivoda, V., Ploskyi, V., Krivenko, O., Zaprivoda, A.

EUREKA: Physics and Engineering. 2022 (6), 24-32. https://doi.org/10.21303/2461-4262.2022.002640

0,38

10

Geometric Aspects of Modeling Real Conditions of Solar Irradiation of Energy Efficient Architectural Objects

Krivenko O, Pidgornyi O., Martynov V, Zaprivoda V

ICGG 2022-Proceedings of the 20th International Conference on Geometry and Graphics. LNDECT 146, pp. 298-307

0,42

Патенти на винаходи*

1.

         *Окремо додаються копії титульних листів з зазначенням грифу видання та кількості тиражування.

  1. Відомості про академіків, член-кореспондентів, лауреатів премій, які працюють в підрозділі за основним місцем роботи

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по-батькові

Звання

Назва академії чи премій

1.

Підгорний

Олексій Леонтійович

Дійсний член академії

Українська Академія Архітектури (УАА)

2

Плоский

Віталій Олексійович

Дійсний член академії

Національна Академія наук вищої освіти України

відділення будівництва і архітектури

(НАН ВО України)

3

Сергейчук

Олег Васильович

Дійсний член академії

Академія Будівництва України (АБУ)

НАН ВО України

4

Гетун

Галина В’ячеславівна

Дійсний член академії

Академія Будівництва України (АБУ)

5

Запривода Віталій Іванович

Член кореспондент

Академія Будівництва України (АБУ)

6

Малишев

Олександр Миколайович

Дійсний член академії

Академія Будівництва України (АБУ)

7

Мартинов В’ячеслав Леонідович

Дійсний член академії

Академія наук вищої освіти України

відділення будівництва і архітектури

(НАН ВО України)

8

Запривода Андрій Віталійович

Дійсний член академії

Академія будівництва України

9

Гетун Галина В’ячеславівна

Заслужений працівник освіти України

Академія Будівництва України (АБУ)

Указм Президента України від 28 грудня 2020 року №586/2020 (П З №021919). 

10

Плоский

Віталій Олексійович

Заслужений діяч науки і техніки України

11

Кривенко Ольга  Віталіівна

Дійсний член академії

Академія наук вищої освіти України

відділення будівництва і архітектури

(НАН ВО України)

 

  1. Інформація про участь співробітників підрозділу у виставках

         Кількість виставок, місце проведення, назва та число експонатів, які демонструвалися на них, кількість нагород отриманих підрозділом.

Співробітник

Місце проведення

Назва

Число експонатів

Кількість нагород

Буравченко В.С.

Philadelphia, PA,

США

26th Annual Conference of The North American Sundial Society

9

Буравченко В.С.

Tsinghua Univeristy, Пекін, КНР

Tsinghua Univeristy Science Museum

15

Буравченко В.С.

Tsinghua Univeristy

Китай

Tsinghua Univeristy Science Museum

Certificate of Validation

Було оказано допомогу  Музею наук при університеті Циньхуа в створенні експозиції реплік історичних сонячних годиннників та інших наукових та інженерних інструментів

(станом на кін. весняного семестру було виготовлено 15 експонатів).
Плануються сумісні публікації з викладачами кафедри Історії наук університету Циньхуа

  1. Зарубіжні відрядження співробітників підрозділу.

         Кількість виїздів та прізвища наукових працівників, що виїжджали за межі України, всього в т. ч. з метою: стажування, навчання, підвищення кваліфікації, викладацької роботи, проведення наукових досліджень, участі в семінарах, конференціях.

  1. Бібліометричні профілі вчених (ПІБ, посилання на наукометричні бази).

 

 

НАУКОВІ ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

10

Кафедра Архітектурних конструкцій

10.1

Андропова Ольга Володимирівна

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57221003818

ORCID

0000-0002-4500-6225 https://orcid.org/0000-0002-4500-6225

ResearchGate

https://www.researchgate.net/profile/Olga-Andropova

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?user=GCt1Pt4AAAAJ&hl=ru

Academia

https://independent.academia.edu/OlgaAndropova

10.2

Болгарова Наталія Миколаївна

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0003-4274-7703 https://orcid.org/0000-0003-4274-7703

ResearchGate

Google Scholar

10.3

Буравченко Всеволод Сергійович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57218689042

ORCID

0000-0003-0907-3014 https://orcid.org/0000-0003-0907-3014

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=5zkFD3YAAAAJ

10.4

Венедиктова Анна Олександрівна

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0002-3456-8556 https://orcid.org/0000-0002-3456-8556

ResearchGate

Google Scholar

10.5

Векслярська Тетяна Володимирівна

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

000-0002-3130-1709 https://orcid.org/0000-0002-3130-1709

ResearchGate

Google Scholar

10.6

Гегер Анна Дмитрівна

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0003-2299-3982 https://orcid.org/0000-0003-2299-3982

ResearchGate

https://www.researchgate.net/profile/Anna-Heher

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=0jpHRccAAAAJ

10.7

Гетун Галина Вячеславівна

Web of Science /Publons

https://publons.com/researcher/4860099/galyna-getun/

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57201774400

ORCID

0000-0002-3317-3456 https://orcid.org/0000-0002-3317-3456  

ResearchGate

https://www.researchgate.net/profile/Galyna-Getun

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=1rr104YAAAAJ

10.8

Гореленко Олександр Олегович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0001-8800-2120 https://orcid.org/0000-0001-8800-2120

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=bWCbwa4AAAAJ

10.9

Єгорченков Володимир Олексійович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57210751473

ORCID

0000-0003-2910-0331 https://orcid.org/0000-0003-2910-0331

ResearchGate

Google Scholar

10.10

Запривода Андрій Віталійович

Web of Science /Publons

https://publons.com/researcher/3054653/andrii-zapryvoda/

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57210730956

ORCID

0000-0001-9171-9325 https://orcid.org/0000-0001-9171-9325

ResearchGate

https://www.researchgate.net/profile/Andrii-Zapryvoda

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=F1fde54AAAAJ

10.11

Запривода Віталій Іванович

Web of Science /Publons

https://publons.com/researcher/4865616/vitalii-zapryvoda/

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57221743572

ORCID

0000-0002-9790-8706 https://orcid.org/0000-0002-9790-8706

ResearchGate

https://www.researchgate.net/profile/Vitalii-Zapryvoda

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=d2utJokAAAAJ

10.12

Кожедуб Сергій Анатолійович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57209318303

ORCID

0000-0001-6315-8161 https://orcid.org/0000-0001-6315-8161

ResearchGate

Google Scholar

10.13

Козак Наталія Федорівна

Web of Science /Publons

CAF-8074-2022

Scopus Author ID

Scopus Author ID: 57210732603

ORCID

0000-0001-9387-4652 https://orcid.org/0000-0001-9387-4652

ResearchGate

https://www.researchgate.net/profile/Nataliia-Kozak

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=GJkOOEEAAAAJ

10.14

Козак Юрій Валентинович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57220983472

ORCID

0000-0001-8723-3779 https://orcid.org/0000-0001-8723-3779

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=mNO2KJQAAAAJ

10.15

Кошева Вікторія Олександрівна

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0002-6178-8837 https://orcid.org/0000-0002-6178-8837

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=C3KgHbUAAAAJ

10.16

Кривенко Ольга Віталіївна

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=36909619000

ORCID

0000-0002-8949-0944 https://orcid.org/0000-0002-8949-0944

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com.ua/citations?user=q_pc3uMAAAAJ&hl=uk

10.17

Мартинов В’ячеслав Леонідович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57201773399

ORCID

0000-0002-0822-1970 https://orcid.org/0000-0002-0822-1970

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=zy2oQpMAAAAJ

10.18

Панько Олексій Миколайович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0003-3610-3688 https://orcid.org/0000-0003-3610-3688

ResearchGate

Google Scholar

10.19

Підгорний Олексій Леонтійович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0003-3104-4412 https://orcid.org/0000-0003-3104-4412

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=PnUjaLUAAAAJ

10.20

Плоский Віталій Олексійович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57209322963

ORCID

0000-0002-2632-8085 https://orcid.org/0000-0002-2632-8085

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=IS7DbowAAAAJ

10.21

Сергейчук Олег Васильович

Web of Science /Publons

https://www.webofscience.com/wos/author/record/R-2235-2019

Scopus Author ID

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57133072900

ORCID

0000-0003-0226-3923 https://orcid.org/0000-0003-0226-3923

ResearchGate

https://www.researchgate.net/profile/Oleg-Sergeychuk-2

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=tkF0spgAAAAJ

10.22

Скочко Володимир Ігорович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0002-1709-2621 https://orcid.org/0000-0002-1709-2621

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=pU3cGl0AAAAJ

10.23

Степанов Олег Вікторович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0003-2829-2538 https://orcid.org/0000-0003-2829-2538

ResearchGate

Google Scholar

10.24

Черненко Анатолій Дмитрович

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0002-0812-6156 https://orcid.org/0000-0002-0812-6156

ResearchGate

Google Scholar

10.25

Чирва Тетяна Леонідівна

Web of Science /Publons

Scopus Author ID

ORCID

0000-0002-6657-5443 https://orcid.org/0000-0002-6657-5443

ResearchGate

Google Scholar

https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=z4uSqHoAAAAJ

Завідувач кафедри

_______________________

(назва кафедри)

__________________

(підпис)

__________________

(П.І.П.)

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux