НОВИНИ БФ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Найуспішніша група та найкращі спортсмени будівельного факультету

На головній площі університету 19 вересня 2024 року відбулося нагородження найуспішнішої академічної групи будівельного факультету. Нею цього року стали студенти спеціальності «Менеджмент», а саме група МО-22. Кубок, а також грамоту, вручив ректор КНУБА Олексій Дніпров.

В цей день з нагоди Дня фізичної культури і спорту було нагороджено найкращих спортсменів університету серед яких і студенти з будівельного факультету.  Нагороди вручали ректор Олексій Дніпров та Олімпійський чемпіон Жан Беленюк. Зокрема отримали: кубок ректора по волейболу за 3 місце в загальному рейтингу університету – команда студентів БФ, а грамоту ректора – Комар Григорій за особистий внесок у розвиток спорту в університеті.

Вітаємо наших найуспішніших студентів та спортсменів і бажаємо успіхів у подальшому навчанні, під мирним небом та не зупинятися на досягнутому!

Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач.

Translate »