НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

На кафедрі АПЦБС завершилися захисти атестаційних випускових робіт другого (бакалаврського) рівня освіти за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування».

На кафедрі Архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд завершилися захисти атестаційних випускових робіт другого (бакалаврського) рівня освіти за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування». Було представлено багато цікавих проєктів житлових і громадських будівель! Серед випускників – представники різних країн, студенти-іноземці, що навчалися за цією програмою на нашій кафедрі впродовж чотирьох років, підготували чудові творчі роботи – проєкти громадських будівель для своїх країн та для території України. Окремо можна виділити роботи, направлені на відбудову України, реабілітацію військових, логістичні центри та інші надзвичайно актуальні проєкти. Чекаємо наших випускників у рідних стінах для продовження навчання за освітньо-науковою програмою підготовки магістрів архітектури «Архітектура будівель і споруд» за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування».