Новини,  НОВИНИ КНУБА

Миколаївському будівельному фаховому коледжу КНУБА – 80 років

Вітаємо з ювілеєм Миколаївський будівельний технікум. Цікавий факт: його було створено 7 травня 1944 року. Майже відразу ж після звільнення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. Перший набір учнів був досить великим – 250 осіб повинні були освоювати цю необхідну для відбудови міста професію. Сподіваємося, що після перемоги в нинішній війні випускники цього закладу теж візьмуть найактивнішу участь у відбудові України.

У 1990 році Миколаївський будівельний технікум один із перших в Україні став називатися коледжем. Обумовлено це було не стільки модою на нову назву, скільки тим, що в попередні роки його викладачі включилися в розробку програми ступеневої підготовки фахівців, і до 1990 року в цьому напрямку тут вже були зроблені суттєві напрацювання.

З 2006 року Миколаївський будівельний коледж входить до структури Київського національного університету будівництва і архітектури. Керує закладом директор Георгій Бондаренко. За ці роки коледж випустив понад 40 тисяч техніків-будівельників, техніків-механіків, техніків-програмістів, бакалаврів будівництва, бакалаврів інженерної механіки, які працюють в різних галузях виробництва України.

Вітаємо колектив Миколаївського будівельного технікуму з ювілеєм!

Бажаємо чудових можливостей, щасливої миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи. Зичимо вам невпинного руху вперед. Нехай у всіх починаннях буде розуміння й підтримка з боку колег та однодумців, професійна діяльність, сповнена творчими перемогами, а відданість обраній справі й надалі нехай сприяє якісній підготовці висококваліфікованих фахівців.

Ректорат КНУБА