НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

“Молодий вчений року” – професор з будівельного факультету

18 травня, в День науки, в Київському будинку вченого НАН України відбулося урочисте нагородження лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року-2023». Всього конкурс налічує 100 номінацій, поділених на 4 Блоки, кожна охоплює свою сферу наукової діяльності.

Цьогоріч у номінації “Будівництво та цивільна інженерія. Архітектура” перемогу здобув наш викладач – д.т.н. проф. кафедри Будівельних технологій – Молодід Олександр Станіславович, отримавши 64 конкурсних бали.

Конкурс «Молодий вчений року» є важливою ініціативою, спрямованою на визнання, відзначення та просування досягнень молодих вчених у різних галузях і сферах діяльності, що сприяє розвитку інтердисціплинарних підходів та співпраці між галузями, із головною метою – підтримка молодих вчених. Організатором конкурсу є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Основна місія конкурсу: публічно визнати та відзначити інноваційних та продуктивних учених, інженерів та дослідників України, які виявили великий потенціал та творчі здібності, щоб бути професіоналами світового класу в окремих галузях знань, сферах діяльності та які внесли помітний внесок у наукові дослідження та науку.