Новини,  НОВИНИ КНУБА

Ментальне здоров’я  – це турбота про себе. Лекції, тренінги та арт-терапія для студентів

Психічне здоров’я на робочому місці – тема цьогорічного Всесвітнього дня психічного здоров’я  або World Mental Health Day. Студенти Київського національного університету будівництва і архітектури взяли участь у тематичних лекціях та тренінгах з елементами арт-терапії, які проводили в університеті з цієї нагоди професійні психологи.

Мета організованих тренінгів – навчити молодь піклуватись про своє ментальне здоров’я, щоб це стало щоденною звичкою. Також ішлось про важливі практики з навичок самодопомоги, необхідність підтримувати мотивацію втілювати власні бажання, щоб мати цілі і досягати їх, щоб повноцінно та щасливо жити.

Ділимось нижче порадамии експертів, як саме кожен із нас може підтримувати своє ментальне здоров’я – від психологині Наталії ПІКОВЕЦЬ, кандидата психологічних наук, тренера «Універсального тренінгу психічного здоров’я для фахівців першої лінії»,  членкині ГО «Центру психологічної пітримки «Обійми» та психологині «Центру сім’ї» Солом’янської райдержадміністрації Надії ІГНАЧУК:

Регулярно займатися спортом
Їсти здорову їжу та уникати зневоднення
Дбати про сон
Практикувати релаксацію
Визначати пріоритетні завдання
Практикувати подяку собі й оточуючим
Бути на зв’язку з рідними та друзями

Принагідно нагадаємо про програму ментального здоровя «Ти як?», яка діє в Україні й покликана надати психологічну допомогу всім українцям та навчити навичок самодопомоги. І в разі потреби звертатися по фахову психологічну допомогу – не слабкість, не забаганка, а розумне відповідальне рішення.

Translate »