НОВИНИ КНУБА

Менеджер нового часу: професійний розвиток, досвід та практичні поради

У рамках спільного проєкту КНУБА та Головного управління Державної податкової служби у м.Києві «Про імплементацію елементів дуальної освіти» заступник начальника ГУ ДПС у м. Києві, доктор економічних наук, професор Малихіна Оксана Михайлівна провела лекцію-тренінг для студентів КНУБА “Твій стартап – Вступ до бізнесу. Новації у податковому законодавстві”.

Ініціювали майстер-клас: кафедра менеджменту в будівництві, кафедра економічної теорії, обліку і оподаткування, кафедра економіки будівництва та кафедра організації та управління будівництвом КНУБА, які пріоритетом освітнього процесу обирають необхідність фахових зустрічей із топовими експертами і управлінцями для майбутніх спеціалістів сфери економіки, менеджменту, обліку і оподаткування. Студентів–здобувачів вищої освіти, тут бачать, як професіоналів нового покоління, які набувають знань зі scrum-управління підприємствами, бізнес-проєктами, процесами і виробництвом, опановують canvas для малого і середнього бізнесу, lean canvas для стартапів, європейські стандарти ведення звітності тощо. Нині важливо залучити не лише нові технології освітньої діяльності, а й інноваційні управлінські практики, та кращий вітчизняний та світовий досвід стейкхолдерів.

 На лекції булі висвітлені актуальні питання про

Лекцію мали змогу прослухати здобувачі освіти КНУБА, а саме: студенти спеціальностей 073 «Менеджмент», 071 «Облік і оподаткування», 051 «Економіка», аспіранти та науково-педагогічні працівники. 

Під час лекції детально та аргументовано було розкрито актуальні питання стану, проблем та перспектив подальшого реформування податкової системи України. Зокрема, акцент було зроблено на тому, що податкове законодавство в Україні є одним із найскладніших і заплутаних. У ході діяльності компанії, будь-якої іншої організації чи ФОП, метою яких є отримання прибутку, виникає безліч питань, пов’язаних з оподаткуванням тієї чи іншої господарської операції. Також оптимізація податків – є одним із головних завдань, яке ставить перед собою керівництво будь-якої компанії під час постановки мети – збільшення прибутковості бізнесу. Водночас молоді українські стартапи часто шукають інвестиції за кордоном. Вони беруть участь у різних акселераційних програмах, а іноді переїжджають за кордон, щоб знайти охочих підтримати їх. Виявляється, в Україні існують місцеві альтернативи фандрайзингу, що поєднує «ангельських інвесторів» з українськими стартапами. Але об’єктивно оцінити їх на придатність для фінансування доволі складно без знань та компетенцій, як правильно трактувати та застосовувати на практиці норми Податкового кодексу та інших нормативно-правових актів.

Після завершення лекції відбулася жвава дискусія з активною участю студентів КНУБА. Цей тренінг дозволив неупереджено поглянути на розвиток навичок підприємництва з точки зору професіоналів у сфері менеджменту, економіки та податкового аудиту.

Галина Рижакова, завідувач кафедри менеджменту

в будівництві

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux