Новини,  НОВИНИ КНУБА

Майстер-клас із застосування технологій будівельного інформаційного моделювання (БІМ) за допомогою САПФІР-ЗБК

У рамках профорієнтаційної роботи кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій 21 травня з ініціативи доцента кафедри Олега Фесенка було організовано і проведено майстер-клас із застосування технологій будівельного інформаційного (БІМ) моделювання за допомогою САПФІР-ЗБК, у Київському фаховому коледжі архітектури, будівництва та управління (КФКАБУ).

Майстер-клас із застосування БІМ було організовано і проведено у співпраці з колегами із Київського фахового коледжа архітектури, будівництва та управління (КФКАБУ) – Наталії Негусєвої, методиста, викладача спеціальних дисциплін, і Одеської державної академії будівництва та архітектури (ОДАБА) – Віктора Малахова, доцента, канд.техн.наук.

Майстер-клас проходив у змішаному форматі, за участі студентів 3-го курсу коледжу. Під час заходу викладачі познайомили студентів із перевагами технології БІМ, показали основні інструменти програми САПФІР-ЗБК від розробника Ліра-САПР, а також продемонстрували вже реалізовані студентські проєкти.

Після вимкнення електроенергії майстер-клас продовжився у форматі жвавої дискусії між викладачами та студентами.

Кафедра ЗБК висловлює  щиру вдячність колегам із КФКАБУ і ОДАБА за сприяння в організації й проведенні майстер-класу!

Вчений секретар кафедри ЗБК                               Віра Колякова