![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/7.jpg)
Літня Школа, факультет Геодезії та Картографії Варшавської Політехніки, Польща
2 Липня, 2023
Студентки 1 курсу магістратури, ОП “Землеустрій і кадастр” КНУБА Кошевець Олександра, Сидоренко Юлія та Божук Анастасія протягом 25-30 червня 2023 року приймали участь у 2 Літній Школі, яка була організована факультетом Геодезії та Картографії Варшавської Політехніки, Польща. Учасниками літньої школи були студенти та аспіранти з Іспанії, Італії, Ірландії, Словенії, Словаччини, України, Польщі, Лівану, Швеції.
Під час роботи студентки удосконалили навички щодо тахеометричного знімання, лазерного сканування, обробки отриманих даних. Студентки також набули досвід роботи в інтернаціональних командах.
к.т.н., доцент кафедри Землеустрою і кадасту, КНУБА – Михальова Марія
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Кну10_02_9-1-500x380.jpg)
Підтримуємо ЗСУ!
13 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_1910-3-500x380.jpg)
Збірна КНУБА з футзалу
13 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img_5208-500x380.jpeg)