Новини,  НОВИНИ КНУБА

Скоро! Безкоштовний майстер-клас для вступників архітектурного факультету КНУБА

Уже наступної суботи, 26 жовтня 2024 року, КНУБА збирає майбутніх вступників на традиційний Open Day – зустріч-знайомство з факультетами і спеціальностями, з ректором, деканами та студентством, а також екскурсія університетським кампусом. Один із найочікуваніших заходів у програмі КНУБА Open Day безкоштовний майстер-клас за програмою вступних випробувань для вступників на архітектурний факультет. Треба лише зареєструватись.

Майстер-клас проводять найкращі викладачі архітектурного – щороку, та лише вдруге він безкоштовний для всіх охочих навчатись.

Розклад цьогоріч такий:

9:00 – 11:00 – рисунок або живопис

9:00 – 11:00 – клаузура з архітектурного проєктування для випускників коледжів

11:30 – 12:30 – композиція

13:00 – 14:30 – графіка-креслення

Місце проведення: архітектурний корпус КНУБА, вул. Преображенська, 2.

Увага!

Для виконання роботи при собі необхідно мати:

• папір формату А3
  • олівці
  • гумка
  • креслярське приладдя
  • акварельні фарби, пензлі.

Реєстрація на майстер-клас за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ias691gLj9v6ZenqCsvMBODcQ9FpbBt3GZGy81tGYf4/edit

Для іногородніх вступників за необхідності є можливість забронювати готель КНУБА, тел.: 067 836 28 15.

Translate »