Новини,  НОВИНИ КНУБА

Київському індустріальному фаховому коледжу КНУБА – 80 років

5 червня 2024 року Відокремлений структурний підрозділ Київський індустріальний фаховий коледж КНУБА відзначає 80 років з дня заснування.

У далекому 1944 році технікум набрав перших студентів. 80-річний ювілей коледжу – це важлива, хвилююча дата. Як багато відбулося за ці роки, стільки поколінь викладачів, дітей, працівників причетні до цієї дати. У кожного свої неповторні спогади про наш заклад. Бо насамперед він – це не тільки стіни, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь.

Хочеться, щоб і надалі тут кожен зміг розкрити свій талант, показати свої здібності, знайти вірних друзів, колег, відкрити для себе увесь світ.

Напередодні ювілею хочемо побажати усім мирного неба, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Алла Осмальчук, заступник директора з виховної роботи