Новини,  НОВИНИ КНУБА

Київському індустріальному фаховому коледжу КНУБА – 80 років

5 червня Київський індустріальний фаховий коледж КНУБА відзначає своє вісімдесятиріччя. 80 – це багато чи мало? З погляду історії – мить, для людини – зрілий вік, а для навчального закладу – це пора розквіту. Впродовж цих років кілька поколінь викладачів самовіддано читали лекції, проводили семінари, приймали екзамени, тобто готували молодих спеціалістів для України. За 80 років заклад підготував близько 30 тисяч спеціалістів.

Нині Київський індустріальний фаховий коледж КНУБА – сучасний навчальний заклад. Очолює його директор Світлана Кікто.

Вітаємо з ювілеєм! Бажаємо творчої наснаги й успіхів, щоб ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців й надалі служили зміцненню нашої держави, а ваші випускники добрими справами підтримували авторитет Вашого  коледжу!

Ректорат КНУБА