Новини,  НОВИНИ КНУБА

Круглий  стіл “Сучасні тенденції та перспективи у регулюванні систем опалення, вентиляції та кондиціонування”

На базі КНУБА 5 липня 2024 року о 10:30 відбудеться засідання Круглого столу на тему “Сучасні тенденції та перспективи у регулюванні систем опалення, вентиляції та кондиціонування” в офлайн- та онлайн-форматі.

Запрошуємо до участі! Модератор  – кафедра хімії.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/mGa8N2CAFSvPqKVL7

Будуть обговорюватися найактуальніші питання та нововведення в державних будівельних нормах, що стосуються опалення, вентиляції та кондиціонування. Ці зміни мають величезне значення для всіх, хто працює в сфері будівництва та енергоефективності, і впливатимуть на майбутнє проєктування та будівництва.

Що на вас чекає?

Бачення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо нових вимог з точки зору енергоефективності.

Презентація ключових аспектів проєкту нової редакції ДБН В.2.5-ХХ:20ХХ «Опалення, вентиляція та кондиціонування».

Обговорення: “Вплив нових стандартів на проєктування та будівництво” — відкритий діалог, де ви зможете висловити свої думки та отримати відповіді на запитання.

Круглий стіл організований Громадською  спілкою «Бізнес за партнерство» за підтримки Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням BMZ та співфінансуванням SECO.  За підтримки: Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Київського національного університету будівництва і архітектури.

Круглий стіл “Сучасні тенденції та перспективи у регулюванні систем опалення, вентиляції та кондиціонування” – унікальна можливість бути в курсі найновіших тенденцій у сфері опалення, вентиляції та кондиціонування, поспілкуватися з експертами, знайти однодумців та партнерів для майбутніх проєктів.

Не пропустіть шанс вплинути на майбутнє будівельної галузі  в Україні! Реєструйтеся зараз і приєднуйтесь до нас онлайн або офлайн!

Організаційний комітет