Новини,  НОВИНИ КНУБА

Круглий стіл «Енергоефективність як ключовий чинник сталого розвитку України: обговорення нової редакції державних будівельних норм, опалення, вентиляції та кондиціонування»

4 вересня 2024 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбудеться круглий стіл «Енергоефективність як ключовий чинник сталого розвитку України: обговорення нової редакції державних будівельних норм, опалення, вентиляції та кондиціонування».

Початок – о 9.30.

Запрошуємо вас долучитися до події, яка може визначити майбутнє України! Сьогодні як ніколи важливо об’єднати наші зусилля для впровадження енергоефективних рішень, що забезпечать стійкий розвиток нашої країни. У вас є унікальна можливість стати частиною процесу, який змінить стандарти будівництва в Україні на роки вперед.

Формат: онлайн/офлайн

Цей круглий стіл — більше, ніж просто обговорення. Це шанс долучитися до створення нової редакції державних будівельних норм, що змінить підхід до опалення, вентиляції та кондиціонування. Ваша думка важлива!

На учасників чекають дві важливі дискусійні панелі:

“Шляхи підвищення енергоефективності будівництва через модернізацію будівельних норм” та “Сучасні виклики та рішення: інновації та традиції в розробці будівельних норм”.

А також – презентація ключових аспектів проєкту нової редакції ДБН В.2.5-ХХ:20ХХ “Опалення, вентиляція та кондиціонування” та екскурсія в лабораторію “Опалення та вентиляції” Київського національного університету будівництва і архітектури. Це унікальна можливість для тих, хто прагне глибше зрозуміти, як передові технології формують майбутнє нашої будівельної галузі.

Організатор: Громадська спілка «Бізнес за партнерство» за підтримки Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Київського національного університету будівництва і архітектури.

Не втрачайте можливість стати частиною змін! Впливайте на майбутнє нашої країни разом із нами!

Реєстрація відкрита за посиланням: https://forms.gle/SHG3bU17xMvhG2ibA

Долучайтеся!