Новини,  НОВИНИ КНУБА

КНУБА ЗАПРОШУЄ НА OPEN DAY 26 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ

26 жовтня 2024 року Київський національний університет будівництва і архітектури радо відкриє двері для чергової велелюдної зустрічі з майбутніми вступниками – це КНУБА Open Day. Цього осіннього суботнього дня всім, хто мріє навчатись у провідному університеті з підготовки фахівців будівельної та архітектурної галузі, варто завітати сюди: Київ, проспект Повітряних сил, 31, Центр культури та дозвілля КНУБА.

Простір вступника відкриється о 10:00, далі в програмі – знайомство з ректором університету Олексієм ДНІПРОВИМ, а також із представниками Ради студентського самоврядування і Молодіжної наукової ради, а ще – з відповідальним секретарем приймальної комісії, який знає відповіді на будь-які запитання про вступ. Потім відвідувачів запросять на екскурсію університетом, де буде можливість поспілкуватись із деканами факультетів та зі студентами.

Радимо також відвідати виставку екологічних будматеріалів у холі архітектурного корпусу – там представлені цегла, утеплювачі та інші матеріали з колись традиційних для українців очерету, глини, соломи, конопель. Але будуть і несподіванки, як от використання для створення цегли міцелію грибів та ще чимало цікавого.

А на майбутніх вступників до архітектурного факультету чекає безкоштовний майстер-клас за програмою вступних випробувань.

Уже відкрита реєстрація на КНУБА Open Day:

Виникли питання? Телефонуйте: 044 241 54 36 (10:00-17:00, щоденно, крім суботи і неділі).

Translate »