Новини,  НОВИНИ КНУБА

КНУБА – в топ-10 ЗВО України за кількістю бюджетних місць до магістратури

1 серпня 2024 року розпочалася подача заяв для вступу на здобуття освітнього ступеня магістра. Прийом заяв здійснюється на основі диплома бакалавра, магістра або спеціаліста.

Необхідно відзначити, що Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА) увійшов у топ 10 університетів України за кількістю бюджетних місць. Це свідчить про високий рівень підготовки фахівців у нашому навчальному закладі, його популярність серед вступників та важливість фахівців будівельної галузі для майбутньої відбудови нашої країни.

Прийом заяв здійснюється через електронний кабінет вступника і триватиме до 22 серпня 2024 року.

Протягом цього періоду вступники в магістратуру можуть подати до 5 заяв на бюджетні місця. Водночас на контрактну форму навчання вступник може подати до 10 заяв.

Кожній заяві на бюджет вступник має надати пріоритетність. Пріоритетність – це черговість заяв, за якою визначається черговість розгляду заяви при вступі на бюджетні місця.

Важливо! Визначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена. Водночас вступник може скасувати заяву з пріоритетністю.

З обсягами державного замовлення в КНУБА можна ознайомитись за посиланням https://vstup.knuba.edu.ua/ukr/?page_id=12699

Бажаємо успіхів усім вступникам у їхньому прагненні до знань та професійного розвитку!

Відповідальний секретар

приймальної комісії