![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/kmtpzbse_2x-1140x760.jpg)
КНУБА допомагає спільноті Маріупольського університету
Маріупольський державний університет вже понад рік працює в Києві. Цьому передували окупація рідного міста та втрата матеріально-технічної бази: ворожими ракетами були пошкоджені усі навчальні корпуси.
У важких умовах на допомогу освітянам з Маріуполя прийшли колеги з Київського національного університету будівництва і архітектури. Ректор КНУБА Петро Куліков гостинно прийняв академічну спільноту.
Співробітники, викладачі та студенти Маріупольського університету отримали у розпорядження четвертий навчальний корпус київського ЗВО. На його базі вони змогли відновити роботу та організувати гуманітарний штаб для допомоги маріупольцям. Нині у будівлі МДУ тривають активні ремонтні роботи, з якими університету допомагає відновлюватися Європейський Союз.
Окрім корпусу, представники Маріупольського університету отримали змогу проживати у гуртожитку КНУБА, що розташований поряд із місцем роботи та навчання. Співробітники університету можуть вільно відвідувати наукову бібліотеку та спортивний комплекс КНУБА, а також використовувати актову залу для власних потреб.
Я щиро вдячний Петру Кулікову – доброму другу Маріупольського університету. У важкий час він виказав підтримку колективу незламного вишу своєю готовністю надати усе необхідне для нашої злагодженої роботи. Щодня ми докладаємо зусиль для втілення у життя амбітних планів і надійна підтримка від однодумців допомагає це робити ефективніше. Разом із КНУБА ми реалізуємо багато спільних проєктів на благо України
– ректор МДУ Микола Трофименко.
Сьогодні університети роблять кроки до кращого майбутнього. У межах програми імені Фулбрайта МДУ і КНУБА розробили магістерську освітньо-професійну програму «Менеджмент міжнародних інфраструктурних проєктів», на яку абітурієнти зможуть вступити вже цього року. Вона сприятиме відбудові нескореної країни після Перемоги.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/dscf5035.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/msu192851-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-01-23_10-37-21-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/dscf5137.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/dscf5227.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/msu13600.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/msu17055-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/zz0-75x75.jpg)
Подяка від військових
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/knu11.09_231_10-500x380.jpg)
Покращуємо імідж КНУБА
13 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/baner-7-500x344.jpg)
Новини приймальної комісії
31 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240429_133738-500x380.jpg)