Новини,  НОВИНИ КНУБА

КНУБА долучається до розвитку освіти та підтримки ветеранів у співпраці з «Аксор індастрі»

Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА) та ТОВ «Аксор індастрі» підписали меморандум про співробітництво, спрямоване на розвиток освіти, наукових досліджень, професійного зростання та підтримку ветеранів. Ця угода є важливим кроком для реалізації спільних проєктів і сприяння реінтеграції ветеранів у соціум.

Одним із ключових напрямів цієї співпраці стане створення спеціального курсу для ветеранів та їхніх сімей, який підготують КНУБА, «Аксор індастрі» та громадська спілка «Ветеранський кластер України». Цей курс надасть ветеранам можливість отримати нові знання та навички, які допоможуть їм повернутись до цивільної професійної діяльності після повернення з фронту.

Основні напрями співпраці передбачають також обмін інформацією про освітні проєкти, співпрацю в розробці освітніх і реабілітаційних програм для ветеранів, спільне проведення круглих столів, конференцій та семінарів, а також сприяння працевлаштуванню студентів, випускників та ветеранів в «Аксор Індастрі» та партнерських організаціях.

Для цього КНУБА має необхідний освітній потенціал, а компанія «Аксор індастрі» –  власний досвід підтримки своїх працівників, які повертаються із фронту і потребують комплексної реабілітації, перенавчання та залучення у трудовий процес. Ця ініціатива відкриває нові можливості для підтримки ветеранів через освіту, перенавчання та реабілітацію, що допоможе їм швидше адаптуватися до цивільного життя.

Translate »