Новини,  НОВИНИ КНУБА

КНУБА  –  48-й у Рейтингу університетів за показниками Scopus 2024 року

На сайті Освіта.ua оприлюднений щорічний рейтинг закладів вищої освіти України за показниками даних наукометричної бази Scopus. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій. КНУБА в цьому переліку – на 48-му місці серед 112 вищих навчальних закладів України. Вітаємо і бажаємо науковцям Київського національного університету в наступному рейтингу увійти до 20 найкращих!

У порівнянні з минулим роком у нинішній двадцятці майже не відбулось змін. Як і раніше найвищий індекс Гірша серед ВНЗ України мають Київський національний університет  ім. Шевченка – 64, Харківський національний університет ім. Каразіна – 47 та Львівський національний університет ім. Франка – 39.

Рейтинг складається проектом “Наука України в дзеркалі наукометричної бази даних SciVerse Scopus”, що реалізується у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут”. Повний рейтинг дивіться на сайті проекту https://osvita.ua/vnz/rating/92023/

Інформаційний центр