МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
Країни з якими ми співпрацюємо:
Кафедра має великий досвід міжнародного співробітництва в різних країнах світу – Білорусь, Велика Британія, Німеччина, Польща, КНР, Словаччина, Швеція, Франція та ін. Ми готуємо екологів-інженерів та фахівців з охорони праці, використовуючи найкращий міжнародний досвід та адаптуючи його до вітчизняних умов. Кафедра тісно співпрацює з провідними університетами, науковими центрами, підприємствами та компаніями в Україні та за кордоном. Наші співробітники, студенти та аспіранти регулярно приймають участь у міжнародних конференціях, конгресах, проектах та грантових програмах. Викладачів нашої кафедри запрошують для проведення лекцій та воркшопів у Великій Британії, Франції, Італії, КНР та Японії. Співробітники кафедри приймають участь у роботі Міжнародної спілки охорони природи та Міжнародної системи сертифікації зеленого будівництва LEED. Наші студенти мають змогу проходити ознайомчу практику В Білостокськім та Люблінськім політехнічних університетах ( Польща), приймати участь в програмах подвійних дипломів у вищезазначених закладах(для студентів магістерської підготовки), також приймати участь у міжнародних студентських конференціях.
Обмін студентами:
Налагоджений обмін студентами факультету з Белостокським технічним університетом (Польща) для проходження науково-виробничої практики студентів споріднених спеціальностей та отримання подвійного диплому магістрів європейського зразка.
Міжнародна робота аспірантів:
З 2014 року кафедра охорони праці та навколишнього середовища КНУБА співпрацює з лабораторією Біотехнологічних продуктів и токсикології навколишнього середовища (Aliments Bioprocédés Toxicologie Environnements – ABTE EA4651) французького університету Каен Нормандія (Université de Caen-Normandie). В ході співробітництва здійснено спільні дослідження за науковим напрямком «Захист дерев’яних будівельних матеріалів від дії мікодеструкторів». За результатами досліджень опубліковано статті у наукових та науково-популярних журналах. Під час офіційного візиту представників міжнародного відділу університету Каен Нормандія у 2015 році була підписана угода про подальше співробітництво на 5 років. У 2018 році професор кафедри ОПНС Кривомаз Тетяна Іванівна та її аспірантка Перебинос Альона Ростиславівна виграли грант французько-українського центру університетського та наукового співробітництва підрозділу Відділу культури та співробітництва Посольства Франції. Завдяки цьому з 2 по 16 жовтня 2018 року відбувся візит наших співробітників в університет Каен Нормандія, де вони проходили стажування, обмінювались науковим на освітнім досвідом, відвідали мікологічну конференцію в м. Белем. В ході візиту розроблено програму подальшої наукової співпраці спільно з професорами Жан-Філіпом Ріу, Девідом Гароном, Борисом Черні та їх аспірантами.
Жан-Філіп Рію розповідає Альоні Перебинос про гриби-деструктори деревини
Жан-Філіп Рію розповідає про токсичні властивості мухомору.
Професори Жан-Філіп Рію, Тетяна Кривомаз та Девід Гарон на тлі постера за спільними дослідженнями про використання чаги для лікування онкологічних захворювань
Бібліотека французького університету Каен Нормандія (Université de Caen-Normandie)
Кривомаз Т.І. у приватному лісі французького аристократа, який лише один раз на рік відкриває свої володіння для мікологів учасників конференції у м. Белем
Le Perche 10 10 2018
Стаття про Кривомаз Т.І. та Перебинос А.
OF 9 10 2018 Mycologiades
Ще стаття про Кривомаз Т.І. і Перебинос А.