НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ ДИТЯЧОЇ ХУДОЖНЬОЇ СТУДІЇ «МИСТЕЦТВО» У М.РОМНИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ (2023)

15 листопада 2023 року магістрантка кафедри дизайну КНУБА Бойко Вікторія зустрілася з директором дитячої художньої студії «Мистецтво» у м. Ромни Сумської обл. – Кібцем Анатолієм Михайловичем та провела профорієнтаційну зустріч з учнями 9-10 класів.

Під час зустрічі Вікторія представила загальну інформацію про КНУБА, детально розповіла про особливості навчання на творчих спеціальностях архітектурного факультету, зокрема на спеціальності 022 «Дизайн», а також запросила школярів відвідати День відкритих дверей та вступати до КНУБА.

Необхідно зазначити, що для учнів шкіл, які ще не визначились з майбутньою професію, значну профорієнтаційну користь несуть в собі зустрічі саме зі студентами, які можуть поділитися своїм досвідом навчання в університеті. Вони є своєрідним живим прикладом того, як вибір професії може бути усвідомленим та цікавим через самовизначення. Спілкування зі студенткою дозволило учням художньої школи отримати конкретну інформацію про навчання, а також з’ясувати переваги та особливості вибору спеціальності 022 «Дизайн». Така інтерактивна форма обміну досвідом створює позитивне середовище для проведення профорієнтації серед школярів та сприяє усвідомленню важливості правильного вибору майбутнього професійного шляху.