НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДИЗАЙН» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ ПП ВКФ «МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ» (2024)

8 серпня 2024 року відбулась зустріч студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» (академічні групи ДН-21-1, ДН-21-2, ДН-21-3) зі стейкхолдерами – представниками приватного підприємства «Виробничо-комерційна фірма «Меблеві технології» (директор Завальнюк А.П.). ПП ВКФ «Меблеві технології» з 1998 року успішно працює на українському ринку і є одним з лідерів з продажу комплектуючих для виготовлення меблів та задовольняє самі вимогливі  запити в створенні сучасних меблів, пропонуючи високоякісні комплектуючі від лідерів європейського ринку меблів: CLEAF, BLUM, EUROCOMPONENTI, INOXA, MOBILCLAN, VOLPATO, CAMAR, O.M.M., TERNO, CAIMI, GIUSTI, CITTERIO GIULIO, PAMAR, JULIANI, FURNIPART, BESANA, DOMUS LINE, FITART MIXAL, EFFEGIBREVETTI, GOLLINUCCI, ATIM, HAFELE, PERMO, DUPONT, REHAU, ELLETIPI, SYSKOR, B.ARREDO, FREELINE, AGOFORM, BELNET, INNOVUS, ANSELMI, CELEGON, LAMBERT, PASINI, REGUITTI, JADO.

Під час зустрічі було розглянуто декілька тем, а саме: технологічний процес виготовлення корпусних меблів на виробничому комплексі МТ; знайомство з роботою логістичного центру та складу МТ; процес підбору та комплектування фурнітурою замовлення та презентація новинок провідних виробників фурнітури; окремий семінар по продукції компанії BLUM у шоу-румі МТ. Семінар вели:  менеджер по розвитку Данило Пиріг та помічник директора Анастасія Вавринчук. Директор компанії Андрій Завальнюк провів окрему зустріч зі студентами.

Колектив кафедри дизайну висловлює щиру вдячність за цікаву та змістовну зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн», оскільки важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями. Подяка висловлюється також доценту кафедри дизайну Щеглову С.П. за організацію цієї зустрічі в межах своєї дисципліни «Основи конструювання меблів».