НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 «ДИЗАЙН» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ «ELIO HOME» (2024)

5 вересня 2024 року відбулася зустріч студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» (академічні групи ДН-21-1 та ДН-21-5) зі стейкхолдерами – представниками компанії «ELIO HOME».

Компанія є беззаперечним лідером на українському ринку та вагомим виробником елітних меблів на європейському й американському ринку. ELIO HOME – це сімейна компанія, заснована у 1995 році, з 2012 року є членом міжнародної мережі сімейного бізнесу (FBN). В управлінні бізнесом беруть участь сини власника Юрія Коростильова – Олег та Володимир. Це допомогло зробити бізнес більш стійким і перспективним, збагачуючи його ідеями наступного покоління.

Олег Коростильов, старший син, обіймає посаду директора меблевої фабрики ELIO, тоді як Володимир відповідає за розвиток експортного напрямку. Юрій Коростильов продовжує формувати довгострокову стратегію компанії, одночасно створюючи нові, унікальні продукти.

Під час зустрічі Юрій Коростильов провів для студентів екскурсію-семінар виробничим комплексом та конструкторським бюро. Основною темою семінару був повний цикл проходження замовлення – від конструктивної розробки до монтажу на об’єкті. Студенти мали змогу детально ознайомитися з технологічним процесом виготовлення меблів на різних етапах виробництва. Окремо було приділено увагу сучасним матеріалам, таким як тамбурат із сотовим наповнювачем із алюмінієвої фольги, а також традиційним – шпону, масиву деревини, МДФ, ДСП тощо. Виробничий комплекс ELIO HOME, площею понад 5000 кв. м, оснащений найсучаснішим обладнанням для меблевого виробництва.

Колектив кафедри дизайну висловлює щиру вдячність компанії ELIO HOME за цікаву та змістовну зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн». Співпраця з роботодавцями має вирішальне значення для формування прикладних фахових компетентностей студентів. Особлива подяка піар-директору Дариушу Вакулі та доценту кафедри дизайну Сергію Щеглову за організацію цієї зустрічі в межах дисципліни «Основи конструювання меблів».

Translate »