НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ВИПУСКНИХ РОБІТ ПЕРШОГО ОСВІТНЬОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ «ІНТЕР’ЄР ТА ОБЛАДНАННЯ» ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 022 «ДИЗАЙН» (2024)

Колектив кафедри дизайну успішно завершив щорічний захист кваліфікаційних випускних робіт на здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю 022 «Дизайн», освітня програма «Інтер’єр та обладнання». Захист, який тривав протягом семи днів (18-26 червня 2024 р.), включав представлення 102 кваліфікаційні роботи, виконаних відповідно до вимог освітнього рівня.

Голова АЕК, доктор технічних наук, професор, академік-секретар Відділення синтезу пластичних мистецтв Національної академії мистецтв України, Заслужений працівник освіти України – ЯКОВЛЄВ М.І.
Заступник голови АЕК, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри дизайну – ТРЕТЯК Ю.В.
Секретар: старший лаборант кафедри дизайну – ТРОЦЬКА Л.С.

В складі комісії брали участь:
ХАРАБОРСЬКА Ю.О., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри теорії архітектури, заступник декана архітектурного факультету.
КОСАРЕВСЬКА Р.О., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри дизайну, член Спілки дизайнерів України.
ПИЛИПЧУК О.Д., кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри дизайну, член Національної спілки художників України.
ПОЛУБОК А.П., кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри дизайну, член Національної спілки художників України.
ПРОКОПОВ О.В., доцент кафедри дизайну, президент архітектурної студії «Ді концепт», архітектор, член Спілки архітекторів України.
ЛЕВЧЕНКО О.В., кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі.

Кафедра дизайну щиро вдячна комісії, керівникам, викладачам, дипломантам та всім, хто вніс свій вагомий вклад в успішне проведення захисту кваліфікаційних робіт у 2024 році.

Шановні бакалаври дизайну 2024 року! Ми пишаємося вашими досягненнями, адже ваш успіх є підтвердженням нашої спільної праці та надихає нас продовжувати навчати і виховувати нове покоління талановитих дизайнерів. Бажаємо вам продовження навчання в магістратурі, де ви зможете поглибити свої теоретичні знання та вдосконалити практичні навички. Нехай цей новий етап стане ще однією сходинкою до ваших майбутніх звершень!

Не зупиняйтеся на досягнутому, адже світ дизайну – чудовий, безмежний та еволюційний. Продовжуйте розвиватися, брати участь у професійних заходах, майстер-класах та конкурсах, де ви зможете поділитися своїми ідеями та відкрити для себе нові можливості. Будьте завжди готові до викликів, покладайтеся на свій талант, але не забувайте про постійне самовдосконалення та здобуття нових знань.

Нехай ваші професійні досягнення будуть визнані в Україні та світі, а ваш внесок у сферу дизайну стане вагомим. Ми віримо у ваш потенціал і з нетерпінням чекаємо на майбутні досягнення. Науково-викладацький та допоміжний склад кафедри дизайну щиро вітає випускників-бакалаврів 2024 з успішним захистом дипломних робіт та бажає всім усього найкращого на подальшому професійному шляху! Разом ми створюємо майбутнє українського дизайну, а ваші успіхи – найкращий доказ успішності та якості фахової освіти. Бажаємо натхнення та незабутніх досягнень у нашій професійній діяльності!

На захист було представлено 102 випускні кваліфікаційні роботи, що виконані відповідно до чинних в КНУБА вимог для першого (бакалаврського) освітнього рівня, до вашої уваги найкращі з них:

БАБІЙ Софія Олегівна. “Дизайн інтер’єрів приміщень комплексу придорожнього готелю“
Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В.

МАНГУЛ Олександра Олександрівна. “Дизайн інтер‘єрів та обладнання початкової школи з елементами модульної системи“
Керівник – PhD, доцент Емаміанфар А.

СЕЛЮЧЕНКО Ангеліна Андріївна. “Дизайн інтер’єру квартири з особистою художньою майстернею“
Керівник – доцент Щеглов С.П.

ІГНАТЕНКО Юлія Валеріївна. “Дизайн інтер’єрів приміщень молодіжного центру дозвілля“
Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.

КУЧЕРИНА Анна Володимирівна. “Дизайн інтер’єрів холу та кабінету лікаря ветеринарної клініки“
Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.

МАТВІЄВА Анастасія Олександрівна. “Дизайн інтер’єру торговельної зали магазину посуду та декору для дому“
Керівник – к.арх., доцент Хараборська Ю.О.

РОЙ-СЛЕПУХІНА Джанет. “Дизайн інтер’єру та обладнання приміщень апарт-готелю“
Керівники – д.арх., професор Третяк Ю.В., к.т.н., доцент Полубок А.П.

САЛЮК Валерія Григорівна. “Дизайн інтер’єру та обладнання укриття з можливістю трансформації простору“
Керівник – асистент Гордієнко О.О.

ТКАЧЕНКО Тетяна Вячеславівна. “Дизайн простору бібліотеки з використанням цифрових технологій“
Керівник – доцент Щеглов С.П.