НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА — Результати міжнародного огляду-конкурсу «ВЕСНЯНИЙ ДИЗАЙН-ФЕСТ» (2024)

До вашої уваги представлені результати Міжнародного огляду-конкурсу кваліфікаційних робіт, наукових та дидактичних праць зі спеціальності 022 «Дизайн» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями освіти «Весняний дизайн-фест», які оприлюднено на сайті Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

В конкурсі взяли участь майже 90 робіт з різних ЗВО України та закордоння, 7 кваліфікаційних робіт — випускників кафедри дизайну 2022-23 н.р., бакалаврського та магістерського освітніх рівнів. За результатами конкурсу було визначено переможців-дизайнерів з КНУБА, які отримали дипломи І, II та III ступеня.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам за їхню старанність та креативність, а також вітаємо переможців та їх керівників із заслуженими нагородами.