![НВК Ліцей №157](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/liczej157.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ НВК ЛІЦЕЮ №157 м.Києва (2023)
12 Квітня, 2023
4 квітня 2023 року завідувач кафедри дизайну архітектурного факультету Третяк Ю.В., разом з колегами з різних кафедр та факультетів КНУБА, взяла участь у черговій профорієнтаційній зустрічі з учнями НВК Ліцей #157 м.Києва.
Під час зустрічі представники КНУБА – викладачі та студенти – представили загальну інформацію про КНУБА, умови навчання, проживання, особливості майбутнього працевлаштування та активного громадського життя студентів, що навчаються в КНУБА. Третяк Ю.В. детально розповіла про особливості навчання на творчих спеціальностях архітектурного факультету і, зокрема, на спеціальності “Дизайн”, показала роботи студентів-дизайнерів та запросила школярів вступати на спеціальність 022 “Дизайн” в КНУБА.
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/i_satin-certificate-erdev-2023-1-500x380.png)
25 травня 2023 р. викладачі кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці взяли участь у міжнародній конференції «Engineering for Rural Development»
31 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_18-12-52-500x380.jpg)
Виставка сучасного петриківського розпису в КНУБА
19 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/6114ff3644c56060415492-1.jpg)