НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ОНЛАЙН-ВИСТАВКА “УКРАЇНСЬКІ МИТЦІ КРІЗЬ ІСТОРІЮ” (2024)

Запрошуємо переглянути онлайн-виставку «УКРАЇНСЬКІ МИТЦІ КРІЗЬ ІСТОРІЮ», де представлено 18 робіт студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-20-1, ДН-20-2, ДН-20-3, ДН-20-4), які були виконані в межах навчальної дисципліни «Історія дизайну, мистецтва і архітектури» осіннього семестру 2023-2024 навчального року під керівництвом кандидата архітектури, доцента кафедри дизайну Косаревської Раддаміли Олександрівни.

Виставка дає можливість зануритися в історію українського мистецтва через роботи студентів, які досліджували життя та творчість відомих митців. Кожен проєкт не лише розкриває біографію митців, але й демонструє їхні найвідоміші роботи, творчі процеси та внесок у розвиток українського мистецтва, дизайну і архітектури.

Ця онлайн-виставка надає чудову можливість побачити, як студентам вдалося поєднати й дослідити історичні та сучасні творчі інтерпретації стилю і форми, віддаючи належне традиційній майстерності та новаторству українських митців. Також є можливість насолодитися різноманіттям стилів і підходів, які відображають багатство української культурної спадщини та калейдоскопічність сьогодення.

Ознайомитися зі студентськими онлайн-виставками кафедри дизайну КНУБА