НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ОНЛАЙН-ВИСТАВКА “ГРАФІЧНИЙ ПЕЙЗАЖ” (2024)

Запрошуємо переглянути онлайн-виставку «ГРАФІЧНИЙ ПЕЙЗАЖ», де представлено 18 кращих творчих робіт студентів 3 курсу спеціальності 022 «Дизайн» кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-21-4, ДН-21-5), які були виконані в межах навчальної дисципліни «Рисунок» весняного семестру 2023-2024 навчального року під керівництвом старшого викладача кафедри дизайну Штогрин Антоніни Олексіївни та викладача кафедри дизайну Штогрина Андрія Михайловича.

Онлайн-виставка пропонує захопливу подорож у світ графічного пейзажу, де студенти третього курсу демонструють свої навички та творчий підхід до зображення природних і міських ландшафтів. В рамках дисципліни «Рисунок» їм було запропоновано створити стилізовані пейзажі, де акцент робиться на композицію та образ, а не на реалістичну подачу. Такий підхід дозволив кожному студенту виразити свою індивідуальність і творчий погляд на природу, перетворюючи звичайні краєвиди на витончені мистецькі твори. Роботи не лише збагачують особисте сприйняття природи, але й надають нові, декоративні інтерпретації оточення.

Ознайомитися зі студентськими онлайн-виставками кафедри дизайну КНУБА