НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ДИЗАЙН» В КИЇВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕХНОЛОГІЙ І ДИЗАЙНУ (2024)

9 травня 2024 року кафедра дизайну Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) взяла участь в щорічному освітньому заході, спільному з факультетом дизайну Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД).

Круглий стіл за участю стейкхолдерів — академічних і роботодавців — включив питання з обговорення освітніх програм першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (наукового) рівнів. Гаранти освітніх програм декількох ЗВО мали можливість представити освітні програми, а запрошені науково-педагогічні працівники, дизайнери-практики, виробники та здобувачі освіти мали можливість взяти участь в обговоренні.

Завідувачка кафедри дизайну КНУБА Третяк Ю.В. представляла освітні програми “Інтер’єр та обладнання”, “Середовищний і промисловий дизайн”, “Дизайн”, взяла участь у дискусії, поділилася досвідом та дала ряд пропозицій з вдосконалення освітнього процесу.