НОВИНИ ФАІТ

Кафедра АТП вітає бакалаврів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» з успішним захистом

Кафедра АТП щиро вітає бакалаврів із захистом атестаційних випускних робіт за спеціальністю 151 АКІТ.

З 19 по 21 червня 2024 року на кафедрі автоматизації технологічних процесів відбувся захист атестаційних випускних робіт студентів на здобуття освітнього рівня “Бакалавр”  спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”.

Студенти представляли свої роботи у формі презентацій та аркушів зі схемними рішеннями – як дистанційно, так і особисто в аудиторії кафедри. Всі здобувачі успішно захистили їх перед атестаційною комісією.

Викладачі та співробітники кафедри щиро вітають студентів-випускників із цією знаменною подією в їх житті та бажають подальшого професійного зростання.