НОВИНИ ФІСЕ

ФІСЕ взяли участь у Дні відкритих дверей КНУБА

18 травня 2024 року представники випускових кафедр та студрада факультету інженерних систем та екології прийняли участь у проведені Дня відкритих дверей КНУБА. Це традиційний захід під час якого абітурієнти мають змогу познайомитись з факультетами, отримати необхідну інформацію про спеціальності  та освітні програми за якими здійснюється підготовка, а головне дізнатися про умови вступу до КНУБА.

У рамках Дня відкритих дверей відбулися  зустрічі абітурієнтів і їх батьків з керівництвом університету, студентами та представниками факультетів та представниками Ради студентського самоврядування. Майбутні абітурієнти мали можливість відвідати факультет, який вони попередньо обрали, познайомитися з його викладачами і студентами, та переконатися в своєму виборі.

Дякуємо організаторам заходу, відвідувачам, батькам та нашим ЗСУ!

Слава Україні!

Наталія Чепурна