Випускники кафедри водопостачання та водовідведення

       Чимало випускників кафедри відомі своєю видатною діяльністю в практичній і проектній сферах, пов’язаних з водопостачанням і водовідведенням.

       Так, наприклад, у Київводоканалі успішно і творчо в різні роки працювали і працюють на різних керівних посадах наші випускники (подаємо роки випуску і посади):

  • Бродський Г. А. (1951) – гол. Інж. Деснянської водопровідної станції і Бортницької станції аерації
  • Еркес Л. О. (1955) – заст. ген. директора
  • Царик М. О. (1959) – гол. інж. Київводоканалу
  • Брацун А. Я. (1959) – нач. водопровідного відділу
  • Петімко П. І. (1959) – нач. виробничого управління
  • Гайдук Д. Д. (1961) – гол. Інж. артезіанського водопроводу
  • Пашкевич В. П. (1966) – гол. інж. Дніпровської водопровідної станції
  • Грубрін В. С. (1973) – гол. інж. Бортницької станції аерації
  • Ткаченко В. І. (1974) – гол. інж. Деснянської водопровідної станції
  • Кельвіч В. Г. (1979) – заст. нач. управління канал. мереж і нас. станцій
  • Білик В. С. (1980) – директор технічного департаменту
  • Кулічевський В. І. (1981) – гол. інж. Дніпровської водопровідної станції
  • Оленченко В. М. (1985) – гол. інж. Деснянської водопровідної станції
  • Герлянд М. А. (1993) – перший заст. дир. управління канал. госп.
  • Тимчук М. М. (2001) – нач. упр. експлуатації водопр. мереж.
Серед найбільш відомих спеціалістів з проектування систем водопостачання і водовідведення слід згадати, наприклад, працівників інституту Київпроект – Ільвовського О. Б. (1954), гол. інж. проектів; Буланого В. Я. (1961), гол. фахівця відділу ВК та працівників УкрНДІводоканалпроект – Дражнера В. М. (1959), гол. інж. проектів; Шаповала О. Є. (1972), директор інституту.

Відгуки наших випускників

ТЕТЯНА КУРБАНОВА

КНУБА – університет моєї мрії! Таким він був, таким він і залишився. Святкова лінійка 31 серпня, стільки добрих, теплих слів і побажань, пошук потрібної аудиторії у цьому лабіринті коридорів, перша зустріч з одногрупниками та викладачами, посвята у студенти, вручення студентських квитків, концерти, КВН, спортивні змагання, перша сесія, відмінні результати у заліковці, зимові канікули, видихнув, на хвильку зупинився, глибоко вдихнув і далі, але вже на одну сходинку вище і так до самої вершини. П’ять з половиною років промайнули як один день. Магістр будівельної справи! Так, це я!… Не віриться. Дякую тобі, моя рідна Alma Mater, за все, що ти мені дала: міцну платформудля подальшого навчання в аспірантурі, ґрунтовні знання, які я зможу застосовувати для розбудови моєї України, впевненість у собі, а ще залишила добрі спогади про всіх викладачів, які майстрували з нас справжніх фахівців.



АЛЕКСАНДР ГОРБАЧЕНКО

Отримання спеціальності “Водопостачання та водовідведення” на факультеті ФІСЕ у Київському національному університеті будівництва та архітектури конкретно мені необхідним було для більш глибокого розуміння процесів проектування   інженерних                          систем            при         будівництві             багатоквартирного комплексу у місті Києві. Комплекс має певну складну історію і довгий час відносився до так званих незаконних об’єктів незавершеного будівництва у м. Києві. Працюючи у цій сфері на боці замовника будівництва і володіючи розумінням специфіки даного об’єкту, отримані знання допомогли мені вибудувати професійний діалог з проектними організаціями та дали можливість “перекладати” специфіку об’єкту на професійну мову інженерів-проектувальників. Незважаючи на усі складнощі під час отримання освіти, як то COVID-19, а згодом і війна, під час якої я проходжу службу у ЗСУ, сама можливість зануритися у професійне середовище так чи інакше сприяє отриманню відповідних знань в обраній сфері.

ВЛАДА ЖУКОВИНА

Я, Влада Жуковина, закінчила бакалаврат та магістратуру у Київському національному університеті будівництва і архітектури. Я безмежно вдячна кожному викладачу за отримані знання. Я працюю за спеціальністю інженером-проектувальником систем ВК. Я обожнюю свою роботу, вона дуже цікава та складна. Я продовжую навчатись та отримувати безцінний досвід кожного дня, виконуючи свою роботу, маючи міцне підґрунтя та базові вміння і навички, які допомагають мені долати труднощі, отримані в НАЙКРАЩОМУ УНІВЕРСТЕТІ!

ІГОР ПРОКОПЕНКО

Що дало мені навчання в КНУБА:

  1. Достойну технічну освіту за професією, яка є завжди актуальною.

  2. Можливість працювати інженером з проектування як водопостачання та водовідведення, так і за напрямком гідротехнічного будівництва.

  3. Можливість займатися наукою, адже на кафедрі створено всі умови для проведення наукових досліджень та експериментів.

  4. Університет навчив мене вчитися та опановувати нові знання самостійно.

  5. КНУБА дав мені багато знань і навичок, які знадобляться не тільки в роботі, а і в повсякденні.



ВАЛЕНТИН СВАРКОВСЬКИЙ

Я, Валентин Сварковський випускник КНУБА 2022 року. Навчався на факультеті інженерних систем та екології. Здобув освітній ступінь – Магістр за спеціальністю: Будівництво та цивільна інженерія. Водопостачання та водовідведення.
Здобуті під час навчання знання дозволили мені успішно пройти три етапи відбору та працевлаштуватися в Міжнародний Комітет Червоного Хреста на посаду провідного інженера Департаменту з водопостачання та середовища існування. Робота на даній посаді полягає у відновленні інфраструктурних об’єктів систем водопостачання та водовідведення, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на території Київської області.
Translate »