ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА. 25.11.2019.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120878-300x225.jpg)
ЗВІТ ДОЦ. ДЕЛЕМБОВСЬКОГО М.М.
25.11.2019 року була проведена профорієнтаційна робота, доцентом кафедри машин і обладнання технологічних процесів Делембовським М.М., проведено зустріч з учнями 10 та 11 класу Бровківської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрушівського р-н, Житомирської обл. за підтримки класного керівника Дзівалтовського І.П. та директора школи Думинської Т.П. В ході зустрічі, учні школи мали можливість ознайомитись з історією університету, перспективами навчання і особливостями студентського життя та дозвілля. Також доведена інформація щодо умов вступу на різні спеціальності факультету автоматизації та інформаційних технологій КНУБА.
Фотозвіт (профорієнтаційна роботи доц. Делембовського М.М.):
![P1120891](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120891-500x380.jpg)
![P1120888](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120888-500x380.jpg)
![P1120882](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120882-500x380.jpg)
![P1120878](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120878-500x380.jpg)
![P1120902](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120902-500x380.jpg)
![P1120895](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120895-500x380.jpg)
![P1120892](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120892-500x380.jpg)
![P1120891](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120891-500x380.jpg)
![P1120888](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120888-500x380.jpg)
![P1120882](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120882-500x380.jpg)
![P1120878](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120878-500x380.jpg)
![P1120902](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120902-500x380.jpg)
![P1120895](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/P1120895-500x380.jpg)