УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “BIT-2020: НАВКОЛО ХМАРИ, КІБЕРБЕЗПЕКИ, ДАНИХ, ІОТ”

26 лютого в Києві відбулась головна подія вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо ЦОД. Навколо Кабелю. Навколо IP» (або BIT&BIS-2020). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

В роботі заходу прийняв участь професор кафедри КБКІ Сєлюков О.В. Отримана інформація буде використана при проведенні занять зі студентами спеціальностей кібербезпека та комп’ютерна інженерія.