СТУДЕНТИ КНУБА – СЕРЕД ПРИЗЕРІВ VIІ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «ШЛЯХИ ТА МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ УКРАЇНИ ВІД ШКІДЛИВИХ ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ВПЛИВІВ»

29 квітня 2021 року була проведена (дистанційно) VIІ Міжнародна студентська Олімпіада  «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів». Організатор цього року – Національний університет ”Чернігівська політехніка”.

В Олімпіаді взяли участь 13 студентських команд з провідних вищих навчальних закладів України – з міста Києва, Одеси, Кропивницького, Чернігова, Харкова та інших, а також з Польші, Грузії та Казахстану.

Кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії вже вп’яте бере участь в цій Олімпіаді та кожного року виборює призові місця, а в 2018 році була організатором Олімпіади в КНУБА. Тоді до участі були вперше залучені команди з Польщі та  Казахстану, і Олімпіада стала міжнародною.

В командному змаганні команда “Кавалери кіберордену” КНУБА – Андрій Показной (КСМ-22), Олександра Косяк (КСМ-22) та Артем Гуль (КСМ-21) посіла призове місце. Для цього треба було письмово відповісти не менш ніж на 85 питань зі ста. Команда проявила волю до перемоги та впоралась зі складними завданнями.

В індивідуальному змаганні  наша студентка Олександра Косяк (гр. КСМ-22) посіла  2 місце (науковий керівник д.т.н. проф. Хлапонін Ю.І.). Олександра залишила позаду студентів з інших університетів, де тема Олімпіади є напрямом підготовки. Вітаємо переможницю!