НАВЧАННЯ В МЕРЕЖЕВІЙ АКАДЕМІЇ CISCO
Розкриття кіберзлочинності, кібершпигунства та інших загроз цілісності мереж – це захоплююча нова область, яка охоплює всі галузі. Нещодавно старший викладач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Рудніцька Олена отримала право готувати Аналітиків кібербезпеки (CCNA Cybersecurity Operations) в рамках мережевої академії Cisco, яка вже декілька років функціонує у КНУБА. Це відкриває можливість нашим студентам отримувати найактуальніші знання з кібербезпеки та мереж, а також підготуватися до промислової сертифікації від компанії Cisco яка високо цінується роботодавцями. Cтуденти та викладачі КНУБА з задоволенням регулярно відвідують цікаві події від лідерів ринку. Цього разу студент спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Павло Демянчук отримав від компанії Cisco подарунки за активну участь у форумі #CiscoCyber19. Приємно відвідувати класні події і отримувати класні подарунки.
![Навчання-в-Cisco_1](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Навчання-в-Cisco_1-500x380.png)
![Навчання-в-Cisco_2](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Навчання-в-Cisco_2-500x380.png)
![Навчання-в-Cisco_3](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Навчання-в-Cisco_3-500x332.png)