НА КАФЕДРІ ВІДБУВСЯ ФОРУМ РОБОТОДАВЦІВ (ПАНЕЛЬ ІТ)
23 квітня 2019 р. в рамках загальноуніверситетського Форуму роботодавців (Панель ІТ) на кафедру кібербезпеки та комп’ютерної інженерії завітали представники компаній – лідерів ІТ-ринку, таких як ТОВ “Октава Кіберзахист”, ТОВ “Sysytem Group”, ТОВ “СВІТ ІТ”, Група Компаній МУК та президент Української Федерації індустрії безпеки, з якою кафедра кібербезпеки та комп’ютерної інженерії співпрацює з часу створення. Крім розповідей про свої компанії, доповідачі розказали про можливості працевлаштування, програми стажування, тенденції ІТ-ринку загалом та ІТ- ринку праці, зокрема. Також з виступу представника Генштабу ЗСУ студенти дізналися про напрацювання військових ІТ-шників та про можливі шляхи співпраці військових та ІТ галузі. Представник компанії Cisco вручив студентам сертифікати про навчання в рамках Академії Cisco, яка розгорнута на кафедрі кібербезпеки та комп’ютерної інженерії КНУБА.
![Форум-роботодавців_Панель-ІТ_1](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Форум-роботодавців_Панель-ІТ_1-500x380.jpg)
![Панель ІТ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Панель-ІТ.jpg)
![Форум-роботодавців_Панель-ІТ_3](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Форум-роботодавців_Панель-ІТ_3-500x380.jpg)