ФАКУЛЬТЕТ АВТОМАТИЗАЦІЇ І ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В.о. декана факультету 

ТЕРЕНТЬЄВ Олександр Олександрович

тел./факс 248-30-74

кім. 244

E-mail: fait@knuba.edu.ua

ПРО ФАКУЛЬТЕТ

НОВИНИ ФАІТ

КАФЕДРИ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

НАША ГОРДІСТЬ

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

КОНТАКТИ

АБІТУРІЄНТУ

Вступ на кваліфікаційний рівень бакалавра

Вступ до магістратури

Вступ до аспірантури

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ!

Ми готуємо бакалаврів і магістрів за спеціальностями:
122. «Комп`ютерні науки» – розробка, тестування та підтримка складних інформаційних систем та алгоритмів – це та робота, яку складно, але дуже цікаво робити, враховуючи те, що такі системи зараз присутні у всіх сферах промисловості, побуті, тощо. Програмувати та проектувати програмне забезпечення у всіх напрямках розвитку технологій – мрія, яку можна здійснити!
123. «Комп`ютерна інженерія» – спеціальність для тих, хто хоче створювати та запускати комп’ютерні системи, вивчати та використовувати мережеві технології, підтримувати роботу складних програмних продуктів та баз даних на підприємствах всіх галузей. Оскільки зараз весь світ – мережа, то роботи вистачить всім!
125. «Кібербезпека» – спеціальність, де вас навчать яким чином захистити дані та комп’ютерні системи від стороннього проникнення, які для цього використати програмні та технічні засоби, як побудувати та налаштувати системи захисту. З огляду на всебічну цифровізацію і всепроникні мережі захист інформації став нагальною потребою – такі спеціалісти потрібні всім підприємствам у всіх галузях!
126. «Інформаційні системи та технології»
ОП «Інформаційні системи та технології» – спеціальність, де можна навчитись моделювати, досліджувати та створювати системи автоматизованого проектування та програмні комплекси, які є невід’ємною частиною роботи будь-якої промислової галузі.
ОП «Штучний інтелект» – спеціальність для тих, хто зацікавлений в перспективних ІТ технологіях і не боїться майбутнього. Тут можна буде дізнатись як створювати системи штучного інтелекту, та яким чином їх використовувати в сучасному інформаційному просторі.
ОП “Управління проектами” – управління ІТ-проєктами – дуже цікавий процес, і ти можеш навчитись цьому у нас! Величезна кількість компаній в Україні вимагають все і більше спеціалістів з управління ІТ-проєктами, ставай проєктним менеджером в ІТ, рухай ІТ-бізнес України в майбутнє!
131. «Прикладна механіка» – спеціальність, що дозволить тобі розробляти складські, виробничі і транспортні логістичні системи, що можуть бути використані у всіх галузях виробництва і послуг, всюди, де потрібного перемістити сировину і товари.
133. «Галузеве машинобудування» – спеціальність для тебе, якщо тобі подобається робити так, щоб будь-який механізм працював справно і точно, якщо тебе не лякають підшипники та жовтий екскаватор був найкращою іграшкою дитинства. Будь який завод або будівельний майданчик має безліч механічного обладнання, яке треба примусити працювати!
141. «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» – спеціальність, де можна навчитись вирішувати всі питання щодо розробки та використання електротехнічного устаткування, двигунів та електроенергетичних систем, без якого не може існувати ані фабрика, ані місто. Електроенергетика в Україні зараз має швидкий розвиток, долучайся!
151. «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології» – спеціальність для тих, хто мріє створювати «розумні» автоматизовані системи для виробництва і людей: все, від обладнання до програмування цих систем. «Розумні» будинки, міста та фабрики – це те, що потрібно сучасному світу та, особливо, Україні!
015.34 «Професійна освіта. Машинобудування» – спеціальність де можна навчитись одразу двом напрямкам роботи, як викладач з механіки для різних закладів освіти, або як механік у різних галузях.
015.39 «Професійна освіта. Цифрові технології» – спеціальність для тебе, якщо ти хочеш і сам навчатись і інших навчати. Напрямок «Комп’ютерні технології» надасть тобі широкий вибір закладів освіти для викладацької роботи, або роботи у проектах дистанційного та очного навчання комп’ютерним технологіям.

Магістрів за спеціальностями:
073. «Менеджмент». ОП “Управління проєктами”
121. «Інженерія програмного забезпечення». ОП “Розподілені програмні системи і технології”
122. «Комп`ютерні науки». ОП “Управління проєктами”
126. «Інформаційні системи та технології». ОП “Штучний інтелект. Когнітивні технології”

Форма навчанняВступ на основіОсвітній рівеньТермін навчання
Очна (стаціонар)ЗНОбакалавр4 роки
ОКР молодший спеціалістбакалавр3 роки
ОКР бакалавр, спеціалістмагістр1,5 роки
ЗаочнаЗНОбакалавр5 років
ОКР молодший спеціалістбакалавр3 роки
ОКР бакалавр, спеціалістмагістр1,5-2 роки
Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram