Творчий конкурс для абітурієнтів 2024

Вітаємо переможців конкурсу!

15 березня 2024 року було завершене подання конкурсних робіт на тему «Мій сніданок».

З наданих робіт  комісією у складі: декана архітектурного факультету Кащенка О. В., завідувачки кафедри Образотворчого мистецтва і архітектурної графіки Сафронової О.О.  були обрані: один переможець і три категорії робіт, які отримають дипломи про участь у конкурсі.

Перше місце присвоєно:

Балясниковій Анні Віталіївні, м. Біла Церква (Київська область), Ліцей “Перша Білоцерківська гімназія”

До першої категорії увійшли роботи:

1. Балясникової Анни Віталіївни, м. Біла Церква (Київська область), Ліцей “Перша Білоцерківська гімназія”.

2. Цвілій Аксінії Олександрівни, м. Київ, Товариство з обмеженою відповідальністю “Атмосферна школа”.

3. Гут Дар’ї Тарасівни, м. Біла Церква (Київська область), Ліцей “Перша гімназія”.

4. Маланчук Ангеліни Сергіївни, с. Щасливе (Київська область), Щасливський ліцей.

До другої категорії увійшла робота:

1. Бакуменко Єлизавети Павлівни, м. Київ, ТОВ «ЦЕНТР ОСВІТИ «ОПТІМА».

До третьої категорії увійшли роботи:

1. Шекери Вікторії Олександрівни, м. Київ, СЗШ №288.