Реновація укриття-бомбосховища та першого поверху Архітектурного корпусу КНУБА

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та кафедра Дизайну розробили пропозицію 
РЕНОВАЦІЇ УКРИТТЯ-БОМБОСХОВИЩА ТА ПЕРШОГО ПОВЕРХУ АРХІТЕКТУРНОГО КОРПУСУ КНУБА

За завданням ректорату КНУБА студенти спеціальності 022 «Дизайн» архітектурного факультету за програмою «Комп’ютерний практикум – інформаційні технології проєктування» кафедри Інформаційних технологій в архітектурі, розробили концептуальний «Пілотний проєкт реновації укриття-бомбосховища та першого поверху архітектурного корпусу КНУБА».  

В контексті дизайнерських рішень, пілотний проєкт реновації приміщень спрямований на розвиток та вдосконалення середовища для поліпшення якості навчання та роботи студентів та працівників. Цей проєкт спрямований на модернізацію та адаптацію приміщень до сучасних стандартів безпеки, технічного оснащення та комфортного простору для праці та навчання. Пілотний проєкт це перший крок у впровадженні новаторських рішень та може слугувати основою для подальших реконструкцій та розвитку кампусу університету, особливо під час військових дій.

Завдяки плідній співпраці з вендорами програмного забезпечення, студенти за принципом ВІМ-технологій використовували додаток ALLPLAN, на базі якого було додано моделі з інших додатків, та в найкоротший термін розроблено пропозицію.

 

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ ТА ALLBAU SOFTWARE GMBH (ALLPLAN A NEMETSCHEK COMPANY) СТАЛИ ПАРТНЕРАМИ ВПРОВАДЖЕННЯ BIM В УКРАЇНСЬКОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ

Студенти отримують безплатний навчальні ліцензії та користуються актуальними версіями програмного забезпечення від компанії Allbau-software, авторизованого центру компетенції в Україні, ALLPLAN A NEMETSCEK COMPANY для ALLPLAN та BIMPLUS. 

Куратор: к.арх., доцент, доцент кафедри Інформаційних технологій в архітектурі Левченко Олексій Вікторович  

 

Кожен студент створив власний дизайн на окремому файлі моделі які поєднуються в загальній структурі проєкту, а загальна концепція узгоджувалася групою та формувалася презентація проєкту.

ВІМ – менеджери груп:
ДН-20-1 – Воробієвська Олександра
ДН-20-2 – 
Мангул Олександра
ДН-20-3 – Салюк Валерія
ДН-20-4 – Томищ Ірина

Цей досвід командної роботи показав студентам складність та необхідність налагодження комунікації в середині команд, можливість командної роботи в Allplan з залученням моделей з додатків, наприклад таких як SketchUP від компанії Trimble, долучення до міжнародного проєктного досвіду від компанії Nemetschek на рівні архітектурно-дизайнерського моделювання та колаборації в одному проєкті кращих можливостей розподілу завдань на опрацювання.

Студенти-дизайнери архітектурного факультету на кафедрі Інформаційних технологій в архітектурі КНУБА отримали теоретичні знання та практичний досвід роботи в команді за ВІМ- технологією та організацією проєктної діяльнсті.

 

 

ДН-20-1 – Воробієвська Олександра

 

ДН-20-2 – Мангул Олександра

 

ДН-20-3 – Салюк Валерія

 

ДН-20-4 – Томищ Ірина

Після презентації з пропозиціями та зауваженнями виступили викладачі КНУБА, гості та експерти з ВІМ – технологій. Отримані схвальні відгуки з пропозиціями розширення навчального процесу в формуванні бібліотеки виробів для подальшого впровадження в додатки ВІМ, інженерне насичення проєктів та якнайшвидшу реалізацію розроблених проєктів на будівельних майданчиках. 

Вітаємо студентів груп ДН-20-1, ДН-20-2, ДН-20-3, ДН-20-4 з проходженням навчального курсу та запрошуємо всіх залишити свої відгуки.

Автор та викладач курсу «Комп’ютерний практикум – інформаційні технології проєктування»:
к.арх., доцент, доцент кафедри Інформаційних технологій в архітектурі – Левченко Олексій Вікторович
levchenko.ov@knuba.edu.ua | FB-Сучасні проблеми архітектури та містобудування

Дякуємо за Ваші відгуки!

Публікацію підготовлено:
Кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри Інформаційних технологій в архітектурі – Олексій Вікторович Левченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux