Приватна забудова за програмою «Відновлення України» та співпраці КНУБА з Бородянським та Макарівським районами Київської області

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та кафедра Дизайну взяли участь в програмі “Відновлення України” за угодами з адміністраціями Бородянського та Макарівського районами Київської області

Запрошуємо Вас переглянути онлайн-захист, який відбувся 28 грудня 2023 року, пілотного проєкту студентів другого курсу спеціальності 022 Дизайн, груп ДН-22-1, ДН-22-2, ДН-22-3, ДН-22-4, які на кафедрі Інформаційних Технологій в Архітектурі опановували навички роботи в ВІМ-середовищі додатка Archicad, за курсом “Комп’ютерний практикум, інформаційні технології”. 

Ректорат КНУБА увалив програму взаємодії з адміністраціями районів Київської області (укладено Меморандум про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Бородянською селищною радою Київської області), що дозволило викладачам та студентам долучитися до проєктних розробок та запрошувати до співпраці закордонні заклади вищої освіти

 

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ ТА GRAPHISOFT CENTER UKRAINE (ARCHICAD) СТАЛИ ПАРТНЕРАМИ ВПРОВАДЖЕННЯ BIM В УКРАЇНСЬКОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ

Студенти отримують безкоштовні навчальні ліцензії та користуються актуальними версіями програмного забезпечення від компанії Graphisoft для проєктування (Archicad) та презентації (BIMx) своїх розробок. 

Куратор: к.арх., доцент, доцент кафедри Інформаційних технологій в архітектурі Левченко Олексій Вікторович  

 

Результатом навчального курсу студентів КНУБА була розробка проєктів приватної забудови за програмою «Відновлення України» для бородянського та Макарівського районів Київської області. Робота виконувалася стадійно за обраними студентами взірцями з розробкою власних рішень та адаптацією обраних взірців під потреби сучасного дизайну, запропонованому студентами.

Кожен студент створив власний проєкт з проєктною документацією та презентацією в форматі BIMx за шаблоном для групи та передав проєкт в форматі модуля ВІМ – менеджеру групи для створення котеджної забудови за умовною ситуацією.

ВІМ – менеджери груп:
ДН-22-1 – Кірмач Олександра
ДН-22-2 – 
Розвадовська Анна
ДН-22-3 – Поступайло Таїса
ДН-22-4 – Лукашевич Олександра

ДН-22-1_Кірмач Олександра_Котеджне містечко_КНУБА
ДН-22-2_Розвадовська Анна_Котеджне містечко_КНУБА
ДН-22-3_Поступайло Таїса_Котеджне містечко_КНУБА
ДН-22-4_Лукашевич Олександра_Котеджне містечко_КНУБА

Студенти презентували, як спільну модель забудови, так і окремі проєкти, з поясненням концепції та дизайнерських рішень, що дозволить майбутнім власникам обрати найкращу пропозицію та за ескізним проєктом отримати розуміння об’єму простору будинку.

Після презентації з пропозиціями та зауваженнями виступили викладачі КНУБА, гості та експерти з ВІМ – технологій. Отримані схвальні відгуки з пропозиціями розширення навчального процесу в формуванні бібліотеки виробів для подальшого впровадження в додатки ВІМ, інженерне насичення проєктів та якнайшвидшу реалізацію розроблених проєктів на будівельних майданчиках. 

Дякуємо за Ваші відгуки!

Публікацію підготовлено:
Кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри Інформаційних технологій в архітектурі – Олексій Вікторович Левченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram