“ІСТОРИЧНА ОРНАМЕНТИКА У ФОРМІ ТАРЕЛІ” (2024)

Запрошуємо вас відвідати онлайн-виставку «ІСТОРИЧНА ОРНАМЕНТИКА У ФОРМІ ТАРЕЛІ», де представлено 50 кращих робіт студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» кафедри дизайну КНУБА (академічні групи ДН-20-1, ДН-20-2, ДН-20-3 та ДН-20-4). Ці проєкти були створені в межах навчальної дисципліни «Декоративно-прикладне мистецтво в інтер’єрі» весняного семестру 2023-2024 навчального року під керівництвом викладача кафедри дизайну Штогрина Андрія Михайловича та старшого викладача кафедри дизайну Штогрин Антоніни Олексіївни.

Студентам-дизайнерам було запропоновано створити декоративні тарілки, використовуючи різні стильові напрямки у декоративно-прикладному мистецтві в якості натхнення. Цей творчий виклик дозволив їм зануритися в багатий світ історичної орнаментики, дослідити різноманітні художні традиції та використати ці знання за допомогою комп’ютерної техніки. Кожна тарілка відображає унікальний підхід до інтерпретації традиційних візерунків, об’єднуючи елементи минулого з сучасними дизайнерськими рішеннями.

Виставка «ІСТОРИЧНА ОРНАМЕНТИКА У ФОРМІ ТАРЕЛІ» відкриває перед глядачами різноманіття стилів та технік, якими володіють молоді дизайнери. Студенти вдало поєднали історичні мотиви із сучасними тенденціями в дизайні, створюючи унікальні декоративні тарілки, які можуть стати окрасою будь-якого інтер’єру. Ця виставка не лише демонструє технічну майстерність та творчий підхід студентів, але й підкреслює важливість збереження культурної спадщини через сучасні інтерпретації.

ЗАВАНТАЖИТИ СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ: